srpnová clipbookvyzva

Srpnový úkol se malinko zpozdil, ale musíte mi to odpustit. Červenec byl pro mě měsíc plný zážitků. Vdávala jsem se a hned po svatbě jsme vyrazili na svatební cestu. Času u počítače tedy bylo opravdu málo. Ale jsem zase zpět a hned s novým úkolem. Pro někoho to bude brnkačka a pro někoho snad zase vyzkoušení něčeho nového.

Srpen se ponese v duchu scrapbooku. Loni v srpnu jsem vám tu zrovna ve spojitosti s Clipbookem sepsala o scrapbooku malý článek.

Co budete potřebovat:

  • Sešit/blok, ve kterém jste výzvu začali či jakýkoliv čistý, pokud začínáte.
  • Psací potřeby.
  • Sesbírané relikvie za celý srpen (vstupenky, plakátky, visačky, účtenky, usušené květy, fotky, úryvky textů – básní, písní, románů, zapsané myšlenky, atd.)

Pojďme si srpen ztvárnit scrapbookem. Co z toho vznikne bude pro všechny překvapení. Stačí, když budete celý měsíc poctivě sbírat všechno možné, co vám padne do oka či do ruky. Na konci měsíce se pak s kupičkou sprnových relikvií posaďte a dejte je kreativně do kupy. Musím říct, že vzhledem k tomu, že je srpen mým nejoblíbenějším měsícem v roce a že už teď vím, že nemáme jediný volný víkend, moc se na tvorbu tohohle scrapbooku těším a jsem zvědavá, co z něj vznikne. Sběratelka maličkostí já jsem, takže o materiál asi nouze nebude.

Na tvoření máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve formě videa.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen, červen, červenec.

► videa: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květenčerven.

Jdete do toho s námi?