clipbook a léto

Je tu červen a s ním 5. úkol do #clipbookvyzva. Kolik z vás se jde zapojit už 5. měsíc po sobě? Tentokrát si budete moct oddychnout, protože úkol bude velmi jednoduchý a bude na něj dostatek času. I tak jsem ráda, že květnového úkolu, který byl časově zatím nejnáročnější jste se nezalekli a šli jste do toho se mnou. Jste mou velkou motivací, abych já sama úkoly plnila včas a dokončovala je.

Tento měsíc budeme tvořit letní bucket list. Tzn. seznam činností, které bychom v létě rádi stihli a zažili.

Co budete potřebovat:

  • Sešit/blok, ve kterém jste výzvu začali či jakýkoliv čistý, pokud začínáte.
  • Psací potřeby.
  • Samolepky, washi pásky, razítka, výstřižky či cokoliv budete potřebovat.

Letní bucket list je něco, co se tady na blogu objevuje každý červen už 5. rok. Je to pro mě příchod léta a prázdnin. Je to pro mě milé plánování a těšení se na následující 3 měsíce. Bez toho už by pro mě nebylo léto. Občas jsem si tenhle seznam z blogu přenesla do diáře a letos si ho s vámi přidám do Clipbooku. Jsem zvědavá, jak se naše seznamy budou lišit a věřím, že to pro nás všechny může být i prima inspirace na letní aktivity.

Na tvoření i učení máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve videu.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen.

► videa: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen.

Jak se těšíte na plnění červnového úkolu?