Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

O Wish. Hope. Life.

webové designy

Založení blogu se datuje na začátek listopadu roku 2003 (konkrétně pak na 3. 11. 2003 – kdybyste mu někdy chtěli popřát všechno nejlepší). Nebývalo to vždycky místo s názvem Wish. Hope. Life., jak ho znáte dnes.

Když jsem s blogem začínala, bylo mi 15. Což znamená, že příští rok to bude půlka mého života, co ho píšu (páni). Blogy se teprve rozjížděly a spoustu z nás začínalo na lide.cz. Můj blogový koutek se jmenoval My Hippie World. Psala jsem hlavně o svých zážitcích ze střední, o hnutí hippies, o lidech, které jsem obdivovala (Kurt Cobain, John Lennon, Janis Joplin, Timothy Leary atd.) a o všemožných divnostech, co mě napadaly.

Ve škole jsem se v rámci výuky ITE naučila používat front page (používá to ještě někdo vůbec?) a tak se blog přestěhoval na webzdarma s novým názvem Michelle!s World. Velmi záhy jsem se naučila základy html a začala používat free designy zdarma. Lehce jsem upravila obsah, ale pořád to bylo místo hlavně o mě a mém životě.

Pak nastala malá pauza, kdy jsem psala opravdu víc než anonymně, protože jsem se setkala s ne úplně hezkými reakcemi mého okolí. Nakonec jsem se/to nevzdala a tak v červenci 2010 konečně vzniklo Wish. Hope. Life.

Víc než pět let jsem vydržela nepravidelně psát na platformě blogger (dříve blogspot) – vypadalo to tam TAKHLE. Pak jsem se jednu zimu rozhodla koupit vlastní doménu a 1. 2. 2016 jste si mohli přečíst první článek na www.wish-hope-life.cz.

Píšu mnohem pravidelněji, než jsem kdy psala a baví mě to čím dál víc. Seznamuju se s novými lidmi, dostávám se k zajímavým věcem a stále objevuji něco nového. Wish. Hope. Life. je kus mého života i mě samotné.