květnová clipbookvyzva

Nový měsíc a s ním taky nový úkol do #clipbookvyzva. Doufám, že se těšíte a jste plni sil. Tentokrát to  totiž bude celkem zajímavé. Budeme se společně učit nějakou novou dovednost. Ideálně nějakou kreativní. Zapátrejte v mysli, co už máte dlouho v plánu, ale stále to odkládáte, v květnu se do toho pustíme.

Co budete potřebovat:

  • Sešit/blok, ve kterém jste výzvu začali či jakýkoliv čistý, pokud začínáte.
  • Psací potřeby.
  • Věci k případnému dozdobení poznámek (samolepky, washi pásky, razítka atd).
  • Pomůcky potřebné k dané dovednosti, kterou si vyberete.

V květnu máme celý měsíc na to, abychom se naučili něco nového. Jaká činnost to bude, nechám na vás. Opět – fantazii se meze nekladou. Věřím, že každý něco takového v hlavě máme, jen to pro nedostatek času/motivace/příležitosti odkládáme. Teď přišel čas se do toho pustit. Nebudete na to sami a můžete své pokroky sdílet se skupinou dalších lidí, kteří v tom budou s vámi. Pokud vás přece jen nic nenapadá, tady trochu inspirace:

Vyberte si zkrátka to, co je vám blízké a co vás nějak obohatí. Během měsíce, jak se budete dovednost učit si do sešitu zapisujte pokroky, poznámky, úspěchy, neúspěchy a cokoliv vás k tomu napadne. Budu se moc těšit na vaše fotky z tvoření a učení. Já si pro květnovou výzvu vybírám naučit se dovednost háčkování – mám to v plánu už dlouho a tohle je konečně ta správná příležitost. Držte mi palce a těšte se na mou háčkovací cestu.

Na tvoření i učení máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve videu.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únor, březen, duben.

► videa: #clipbookvyzva únor, březen, duben.

Jak se vám květnový úkol líbí? Jakou dovednost se budete učit?