Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Výzvy

#Clipbookvyzva Květen

květnová clipbookvyzva

Nový měsíc a s ním taky nový úkol do #clipbookvyzva. Doufám, že se těšíte a jste plni sil. Tentokrát to  totiž bude celkem zajímavé. Budeme se společně učit nějakou novou dovednost. Ideálně nějakou kreativní. Zapátrejte v mysli, co už máte dlouho v plánu, ale stále to odkládáte, v květnu se do toho pustíme.

Co budete potřebovat:

 • Sešit/blok, ve kterém jste výzvu začali či jakýkoliv čistý, pokud začínáte.
 • Psací potřeby.
 • Věci k případnému dozdobení poznámek (samolepky, washi pásky, razítka atd).
 • Pomůcky potřebné k dané dovednosti, kterou si vyberete.

V květnu máme celý měsíc na to, abychom se naučili něco nového. Jaká činnost to bude, nechám na vás. Opět – fantazii se meze nekladou. Věřím, že každý něco takového v hlavě máme, jen to pro nedostatek času/motivace/příležitosti odkládáme. Teď přišel čas se do toho pustit. Nebudete na to sami a můžete své pokroky sdílet se skupinou dalších lidí, kteří v tom budou s vámi. Pokud vás přece jen nic nenapadá, tady trochu inspirace:

Vyberte si zkrátka to, co je vám blízké a co vás nějak obohatí. Během měsíce, jak se budete dovednost učit si do sešitu zapisujte pokroky, poznámky, úspěchy, neúspěchy a cokoliv vás k tomu napadne. Budu se moc těšit na vaše fotky z tvoření a učení. Já si pro květnovou výzvu vybírám naučit se dovednost háčkování – mám to v plánu už dlouho a tohle je konečně ta správná příležitost. Držte mi palce a těšte se na mou háčkovací cestu.

Na tvoření i učení máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve videu.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únor, březen, duben.

► videa: #clipbookvyzva únor, březen, duben.

Jak se vám květnový úkol líbí? Jakou dovednost se budete učit? 

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

4 Comments

 • Reply Lucka

  Tak táto výzva pekne sadla, hneď ako som videla prvú fotku ma napadlo – idem štrikovať. To je zručnosť, ktorú sa chcem naučiť už 17 rokov, ale nikdy som si nenašla čas 😀 .

  PS: tieto výzvy sú super!

  01/05/2020 at 10:53
  • Reply Michelle

   K pletení jsem se taky odhodlávala několik let, ale stojí to za to :-).

   03/05/2020 at 16:01
 • Reply Káťa

  Tak tahle #clipbookvyzva je super jelikož jsem se chtěla něco naučit, po x letech jsem zase začala drátovat. Tak se tedy zdokonalím v produktové fotografii. Moje focení z úhlu je sice super ale ten Flatlay vypadá taky dobře.
  Ono člověk by se mel vzdělávat každý den. Děkuji za super výzvy které určitě mnohé z nás posunují kupředu!

  02/05/2020 at 11:56
  • Reply Michelle

   To jsem strašně ráda! Těším se na ukázky 🙂

   03/05/2020 at 16:00

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..