A září je tady! Těšíte se na podzim? A na nový úkol do #clipbookvyzva, který bude v podzimním duchu? Tentokrát to bude celkem jednoduché a času na plnění budete mít habaděj. Já mám podzim tak nějak s tvořením nejvíc spojený a osobně doufám, že konečně trochu zvolníme a bude víc času právě na tyhle tvořivé věci. Za celé léto jsme doma nebyli snad jediný víkend a už mi to opravdu chybí. A teď už k úkolu.

V září budeme tvořit seznam podzimních radostí. Na blogu už jeden hotový je. Můžete si ho každý rok vytisknout  a přidat do diáře nebo pověsit na ledničku. Nechte si jím inspirovat.

Co budete potřebovat:

Už za pár týdnů začne podzim a protože jsem s tímhle ročním obdobím vždycky tak trochu bojovala, vymyslela jsem si tenhle seznam, kam si píšu seznam věcí, které bych na podzim ráda stihla/zvládla. Jsou to věci, které mi dělají radost, zlepšují náladu a které mám s podzimem spojené v pozitivním duchu. Zapátrejte ve své paměti a udělejte si svůj vlastní seznam, kam si všechny tyhle věci zapíšete a připravte se na odškrtávání. Podzim bude hned příjemnější.

Na tvoření máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve formě videa.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen, červen, červenec, srpen.

► videa: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květenčerven, červenec.

Jaké radosti budou ve vašem seznamu?