deník radosti

Máme tu v pořadí 3. měsíc #clipbookvyzva a já mám pro vás připravený nový úkol. Vzhledem k nynější situaci to pro vás doufám bude příjemný úkol, který vás aspoň na chvilku každý den obrátí k něčemu pozitivnímu. Duben se ponese v duchu deníku radosti. Před nějakou dobou jsem vám tu to o tomhle konceptu už psala. Tentokrát se do toho vrhneme všichni společně.

Můj měsíc s deníkem radosti

Co budete potřebovat:

Vaším dubnovým úkolem tedy bude, každý den zapisovat něco, co vám udělalo radost, co vás rozesmálo, potěšilo nebo to, co se vám ten den povedlo. Jestli si každý den zapíšete jen jednu věc nebo třeba tři, nechám na vás. Důležité je, nepolevit a vydržet zapisovat celý měsíc. Pokud je vám to milejší zapisujte si věci třeba do telefonu než půjdete spát a pak si je do sešitu přepište na konci každého týdne nebo pak najednou na konci měsíce. Záleží jen na vás. Jak stránky pojmete – jestli je před psaním vyzdobíte samolepkami, kresbou či fotkami je na vás. Už se moc těším na vaše nápady.

Na tvoření máte celý měsíc, ale myslete na to, že tentokrát se musíte úkolem zabývat pár minut každý den. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve videu.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

Jak se vám úkol líbí? Jdete do toho s námi?