clipbook a knihy

Únor je za námi a s příchodem nového měsíce jistě všichni očekáváte nový úkol v rámci #clipbookvyzva. Konečně nadešel ten správný čas a zadání nového úkolu je tady. Březen se ponese v duchu čtení ❤. Ničeho se nebojte, věřím, že se vám úkol bude líbit.

Co budete potřebovat:

Jak už jste jistě pochopili, úkolem v březnu bude přečíst 2 knihy. Jednu beletristickou – jakoukoliv, která vás bude bavit, vaší oblíbenou, knihu, co už máte dlouho na seznamu, knihu, kterou vám někdo doporučoval nebo tu, co jste našli pod stromečkem. Druhá kniha by vás měla nějak obohatit, něco byste se díky ní měli naučit, dozvědět se. Může to být kniha o spánku, sebevědomí, jídle, motivaci, třídění šatníku, o tom, jak žít bez plastů – zkrátka o čemkoliv, co vás zajímá. Výběr je zcela na vás.

Tou tvořivou částí druhého úkolu je četbu zpracovat do sešitu. To jak to uděláte je zase na vás. Můžete to pojmout tak trochu jako čtenářský deník nebo knihy ztvárnit výtvarně. Vypsat si oblíbené pasáže, dělat si poznámky, zapsat si informace o autorech. Můžete si zapsat, jak se vám knihy četly – moc se vám do toho nechtělo a pak vás to příjemně překvapilo? Zjistili jste, že jste nesáhli po dobré knize? Nebo jste naopak natrefili na knihu roku? Všechno si zaznamenejte. Fantazii se meze nekladou a já věřím, že mě zase mile překvapíte svými nápady.

Inspirace na knihy můžete hledat na Goodreads, CBDB, Databázi knih, Instagramu a nebo mi napište, ráda vám poradím.

Na tvoření máte celý měsíc, takže si práci klidně rozložte a pracujte na úkolu postupně. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve videu.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

Jdete do toho? Už víte, co budete číst?