clipbookvyzva na červenec

Půl rok s #clipbookvyzva je tady! Dnes vám přináším 6. úkol a bude to opět něco letního. Červnového úkolu jste se zhostili naprosto výborně a vaše letní seznamy se mi moc líbily. Doufám, že pro vás byly milou inspirací. Na červenec jsem si pro vás připravila téma Letní deník.

Co budete potřebovat:

  • Sešit/blok, ve kterém jste výzvu začali či jakýkoliv čistý, pokud začínáte.
  • Psací potřeby.
  • Samolepky, washi pásky, razítka, výstřižky, fotky či cokoliv, co budete potřebovat.

Psaní letního deníku je jedna z mých nejmilejších věcí. Píšu ho každý rok už 4. rokem po sobě. Zapisovat si něco celé 3 měsíce každý den je docela sousto a tak po vás nebudu chtít zapisovat celé léto, ale jen jeden měsíc. Zároveň nechám na vás, jak úkol pojmete. Bude to podrobný zápis dne každý den, jedna věta nebo dokonce jen jedno slovo pro každý červencový den? Možná budete chtít místo slov použít na každý den jednu fotku či vlastní kresbu. To už bude záležet na vás. Moc se těším, co všechno vymyslíte. Sama ještě přemýšlím, jak tenhle úkol v rámci výzvy pojmu.

Na tvoření i učení máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve formě videa.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen, červen.

► videa: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen, červen.

Budete psát letní deník s námi?