Manifesto Market

Krásný pozdně letní večer. Po dlouhé době mám chvilku jen sama pro sebe. S vínkem a Gilmorkama. Dveře na terasu mám dokořán a užívám si teplý vzduch. Jako každý rok v září mám pocit, že potřebuju zpomalit. A tak se dneska těším na večer s knížkou. A vlastně na celý víkend, který po dvou měsících trávíme doma. Jaký je váš začátek září? 

S koncem prázdnin už budou páteční tipy pravidelnější, ale teď je čas dohánět. Srpen byl vydařený měsíc. S holkama jsme se sešly v Manifesto Marketu – na sangríu, na Faency Fries a probrat další svatbu v naší partě. Jen Barunka nám chyběla. Odjeli jsme poprvé od svatby do Varů na prodloužený víkend. Nechala jsem se ostříhat (za 290,- !!!!!), konečně jsem si pořídila nepromokavou bundu na výlety a na doporučení Lukáše Hejlíka jsme zašli (a ukázali Karlovarákům) kavárnu Srdcovka. Nejmilejší obsluha a nejlepší cheesecake na světě. S rodičema jsme vyrazili na koncert Divokýho Billa do Lokti a ač se mi ten den vlastně ani tolik nechtělo, tak to nakonec bylo skvělý. Divokýho Billa jsem naživo neviděla pár let. V sobotu jsme zašli na Food festival k Thermalu a oprášili jsme Monopoly. Seznamovali jsme se s Viktorkou. Péťa si jí zpíváním naprosto získal a já jsem se jí odvážila nejen pochovat, ale taky  jí svlíknout na koupání (ha!). Šestitýdenní miminko je pořád strašně malinkatý a křehký. Aspoň na můj vkus. A protože pršelo a my jeden večer měli volný byt, tak jsme si zatopili i v krbu (ach). Díky cestě autobusem jsem doposlouchala všechny podcasty, na které jsem se těšila. Mám vždycky dilema jestli si číst nebo poslouchat, tak jsem si do Varů ani knížku nebrala a bylo (ano, neměla jsem u sebe 4 dny knížku!). Dohnala jsem díly od A Beautiful Mess a Follow your magic. Začali jsme sledovat La casa de papel, protože tomu prostě nejde uniknout a taky mě Péťa konečně přemluvil na Bratrstvo neohrožených (a jsem za to ráda). Díky Eki jsem si pořídila kosmetiku od The Ordinary a hodně jsem zlepšila svojí večerní pleťovou rutinu. Pomalu, pomaličku se ráno vracím k józe a medituju. S Péťou míjíme milník 1,5 roku spolu a je neuvěřitelný, co jsme za tu dobu všechno zvládli. Pořád se máme, že se máme.

V knihovně jsem si pořídila podzimně laděné knihy (hurá). Těším se na podzimní výzdobu. Zase každý den pouštím aroma difuzér. Oživuju svůj žitný kvásek. Znovu jsem se dala do pletení nebelvírské šály (vidím to tak na 2-3 roky ještě). Pořídila jsem si dva boží svetry. 

► Vyšel nový úkol do #clipbookvyzva a taky jsem sepsala pár střípků z dovolené na Krétě.