Přináším vám čtvrtý úkol v rámci letošní #diarovavyzva. Vsadím se, že už trochu tušíte, co vás v něm bude čekat. Tentokrát budete mít celkem hodně možností, jak úkol splnit a těším se, co všechno vymyslíte. Vaše měsíční přehledy pro mě byly velkou inspirací.

Připomínám, že cílem výzvy je prozkoumat naše diářové potřeby a na konci roku mít představu o tom, co všechno v diáři potřebujeme, co je nám užitečné a taky co je navíc a moc dobře nám neslouží. I když se vám tedy do úkolu někdy nebude chtít a máte už dopředu pocit, že danou věc nevyužijete – zkuste to. Buď vás to příjemně překvapí a nebo budete mít relevantní důvody, proč zrovna tuhle věc v diáři nepoužíváte.

4. úkol – DENNÍ/TÝDENNÍ PŘEHLED

V dubnu se bude všechno točit kolem hlavní zóny diáře, kterou všichni využíváme asi nejvíc. Denní a týdenní přehled říkám proto, že máte celý měsíc na to, zkusit oboje. Vymaňte se ze svých zajetých kolejí a zkuste se nad rozvržením svého diáře zamyslet úplně jinak. 

  • Týden na dvě strany. 
  • Týden na jednu stranu. A k tomu třeba celá stránka na poznámky. 
  • Denní rozvržení. A nebo taky kombinace – jeden týden tak a další tak. 
  • Horizontálně, vertikálně a nebo úplně jinak. 

Sama mám třeba pocit, že denní rozvržení není nic pro mě – píšu hrozně malým písmem a co bych tak psala na celou jednu stránku každý den. Nejraději mám týden na jedné stránce se vším všudy. Už se ale moc těším, že v rámci výzvy zkusím něco nového a možná změním názor. 

Své tvoření na instagramu můžete označovat hashtagem #diarovavyzva. Pokud je pro vás příjemnější sdílet fotku jen se mnou, pošlete mi jí do zprávy nebo na email: michelleplannercz@gmail.com. A nebo tvořte jen tak, sami pro sebe. Moc se těším, co všechno vymyslíte. Těším se na nové nápady na týdenní rozvržení i na to, co všechno si do svých dnů a týdnů píšete. 

Stejně jako loni ve spolupráci s Filofaxem vybereme každý měsíc jednoho vítěze, který dostane nějaký dárek. Pusťte se tedy do toho.

* Článek sponzoruje firma Filofax, která nabízí širokou škálu diářů, poznámkových bloků a psacích potřeb. Děkuju, že podporujete značky/firmy, které podporují Wish. Hope. Life.