výzva

Nový měsíc. Nový úkol. Předposlední. A protože je listopad a do Vánoc zbývá 7,5 týdne, bude to vcelku praktický úkol, spojený právě se svátky. Nezapomeňte, že v lednu budu vyhlašovat finálního vítěze z těch, kteří tvořili celý rok. Nebudu to tedy zdržovat, pojďme se podívat na listopadový úkol.

Budeme tvořit vánoční/prosincový to do list.

Co budete potřebovat:

  • Sešit/blok, ve kterém jste výzvu začali či jakýkoliv čistý, pokud začínáte.
  • Psací potřeby.
  • Samolepky, washi pásky, vytištěné obrázky z Pinterestu či cokoliv, co k tvoření budete potřebovat.

Přichází ideální doba připravit se na prosinec s předstihem a naplánovat, co bude potřeba. Nechám na vás, zda si uděláte jen jeden dlouhý seznam a nebo seznamy rozdělíte tématicky – dárky, jídlo, atmosféra apod. Můžete si udělat jednoduchý vyzdobený seznam a nebo měsíční přehled ve stylu bullet journalu. Kreativní část je jako vždy na vás a já už se moc těším, čím mě překvapíte.

Na tvoření máte jako vždy celý měsíc. Moc se těším na fotky/videa z průběhu, které postujte pod hashtagem #clipbookvyzva. Ať už ve skupině Planner lovers (tam je k tomu určené speciální album) nebo na instagramu. Případně mi ukázku svého tvoření zašlete na email. Já budu dělat to samé, takže hashtag bedlivě sledujte. Na konci měsíce vám výsledek ukážu na instagramu ve formě videa.

Zároveň na konci měsíce hashtag prohlédnu jak ve skupině tak na instagramu a podívám se i na všechny vaše emaily. Jednoho z vás vyberu a tomu společně s Filofaxem a Fleppi zašleme malý dáreček. Co to bude, zjistíte v průběhu měsíce na mém plánovacím instagramu.

► úkoly: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen.

► videa: #clipbookvyzva únorbřezenduben, květenčerven, červenec, srpen, září, říjen.