Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Výzvy

Makám na bicáku 4

Už ráno jsem se vzbudila podezřele nabitá. Zvládla jsem dodělat věci do práce, na které jsem si dala deadline. Zvládla jsem i deset minut meditace, sprchu a snídani. Celý den jsem překypovala energií a asi i díky tomu považuju zatím čtvrtý trénink za nejlepší.
Při rozehřívání na orbitreku jsem si v duchu zpívala svojí oblíbenou mantru: „nesnáším tenhle stroj“ a nějakých patnáct minut mi celkem rychle uteklo, i tepovka se na moje poměry držela relativně na dobrém čísle.
Dneska posilování na ruce, záda, břicho a zadek. Ruce na TRX, záda také + cviky na strojích (hrozně mě mrzí, že vám nemůžu říct, co přesně to bylo, ale vůbec nemám zvládnutou terminologii a asi by to vypadalo hodně vtipně).-> Pak jsem byla předloktím opřená o stepper, klečela jsem a zakopávala jsem nohama dozadu + cvik čůrající pejsek. Klasicky 2x wallsitting a cviky na břicho a plank. A pak celé znova. Nakonec jsem šla ještě 5 min. běžet na páse a protažení. No a deset minut vyšlapání na páse.
Sprcha, vyzvednout náramek (konečně mám svůj a můžu do fitka chodit bez přítomnosti K.) a hurá domů. K večeři kefír a míchaná vajíčka. Kolem desáté mě energie opouští a usínám s Kvítkem karmínovým v ruce.
Poprvé jsem se dnes během tréninku cítila opravdu dobře a snažila jsem se vydržet, co nejvíc. Asi to bylo viditelný jenom pro mě, ale fakt jsem třeba vydržela v planku, než mi A. řekla dost. Pokrok strašně malinkatej, já vím – ale stejně z toho mám hroznou radost. Nejsem tak vyflusaná, jako když jsem byla poprvé. Hrozně mi to přidalo na motivaci, tak snad se to bude pořád jen zlepšovat.
Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

Nechte mi tu komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..