V listopadu blog oslavil 18. narozeniny a přesto, že s Rozárkou je pro mě mnohem těžší najít si čas na psaní, pořád mě tenhle můj internetový koutek moc baví. Vždycky jsem hodně psala sama pro sebe. Abych měla místo, kam se můžu vrátit  a znovu si připomenout to, jak jsem věci vnímala a žila. A jsem moc vděčná, že  to tady baví i vás – ať už sem zavítáte úplně náhodně nebo jste mým pravidelným čtenářem.

A tak bych vám stejně jako loni chtěla připomenout články, které tu měly největší ohlas v loňském roce.

  1. Kváskoví skořicoví šneci. Tenhle recept slaví první příčku už podruhé po sobě. Stále mě to vlastně docela překvapuje. 
  2. Článek o Šestinedělí sklidil velký ohlas. Tak trochu jsem to čekala a jsem za to moc ráda. Nebylo pro mě snadné na tu dobu vzpomínat, ale vím, že je hrozně důležité tyhle věci sdílet dál. 
  3. Na třetím místě se umístil další recept a to na Směs koření na chai latté. Doma ho mám pořád po ruce. Nejen na svůj oblíbený nápoj, ale taky do kaší, do jogurtu, do různých těst. 
  4. O Wish. Hope. Life. není klasický článek, ale zdá se, že když už sem někdo zavítá, rád se dozví něco o historii tohohle místa. 
  5. Stejně jako loni mě překvapuje, že se do top ten dostalo tolik receptů. Pátým nejčtenějším článkem je tenhle recept na Rychlý čokoládový dortík pro dva. Můj oblíbenec na narozeniny, náročné dny a na dny, kdy je prostě jen chuť. 
  6. 15 božích seriálů, které musíte vidět. Další stálice, ke které se stále někdo vrací. Nejsou to úplně ty nejznámější klasiky a to je na seznamu fajn. 
  7. Článek o tom, že Budeme tři měl taky velký ohlas. Tyhle osobní články ze života pro vás píšu stejně nejraději. 
  8. Snažím se, aby se s z blogu nestal  úplně mama blog, ale je jasné, že se tady moje nová životní role nějak odrazí. Zdá se, že vám to zatím úplně nevadí, a tak se do top ten dostal i článek s Tipy na knihy pro miminka.
  9. Knižní výzva Rory Gilmorové si drží své deváté místo jako loni. Knižních tipů není nikdy dost. 
  10. A poslední článek je z papírenského koutku. Je to recenze na diář Filofax Saffiano Zip

Jaké články máte na blogu nějraději? Je nějaké téma, které by vás zajímalo mým pohledem? Jste zvědaví na něco konkrétního z mého života? Dejte mi vědět do komentářů, budu moc ráda.