Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

džus a květina

Tenhle celkem upršený týden jsem stylově zahájila home officem v posteli (a to jsem ani netušila, jak ideální den si na práci z domova vybírám). Ani mi ten déšť nevadí, jen je škoda, že teď nebude hezky, když jedeme na prodloužený víkend do Varů. Jak jste si užili tenhle týden vy a jaké máte plány na víkend?

Družičkovské šaty měly nakonec úspěch a tak teď už sháníme jenom boty a ladící rtěnku (hurá). Trošku jsme hnuly i s plánováním rozlučky se svobodou, takže už vím, že nakonec budu stíhat i filmový festival, kam zavítám po hodně letech. Všichni se radujte, protože v obýváku mi na zdi konečně visí filmové plakáty a je přidělané třetí poslední světlo v místnosti! Mám z toho největší radost. Mimo jiné jsem v Hornbachu taky koupila další pokojovku (jsem musela využít to macramé, co mám doma už asi dva měsíce, že jo) a taky mi do rodinky přibyla pilea od Barunky ♡. V úterý se mi vrátil můj velký cestovatel ❤. Oslavili jsme to večeří s Barčou a Kájou a pár flaškama vína (hahaha). Ve středu jsem připravila velkou snídani, pak jsme vytuhli u knížek, udělali jsme si výlet na letiště pro ztracený kufr a den jsme zakončili večeří v Mr. Hot Dog a přednáškou v Planetáriu. Jsem ráda, že ho mám zase zpátky. Včera jsem balila na prodloužený víkend mimo Prahu a taky se ségrou zabíjela (rozhodně jedovatýho) pavouka (no ona spíš zabíjela). Na hlasitym hovoru nám sekundovala mamka s tátou a myslím, že kdyby to někdo natočil, lidi by to dost pobavilo. Dneska půl dne volno a pak už zahájení lázeňské sezóny. Užijte si krásný víkend!

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 komentáře

 • Reply Verča ze Ztracena v Praze

  Tyhle články mě hrozně baví. Možná bych je taky mohla zařadit. Vadilo by ti to? Doufám, že už jsem ti to někdy nepsala, protože už si čtu Na vlnách pátku poněkolikáté😁. Já vždy zapomenu, co jsem kde komentovala🤪.

  Jinak jaký bylo jídlo v Mr. HotDog? Stojí to za to?

  07/05/2019 at 10:42
  • Reply Michelle

   Ahoj Verčo, myslím, že když to úplně neobšlehneš, tak nějaké podobné tipy na blog určitě zařadit můžeš, zlobit se nebudu :-). Každopádně jsem ráda, že se ti pátky líbí.
   Mr. Hot Dog určitě stojí za to! Mám to tam moc ráda a vaří skvěle.

   08/05/2019 at 13:48

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..