Clipbook, psasí potřeby a razítko

Celý loňský rok jsem vám v rámci spolupráce s Filofaxem ukazovala, jak různě můžete jejich Clipbook využít. Letos jsem se rozhodla, že to pojmu víc akčně a připravím pro vás něco, co nám na konci roku přinese do ruky hmatatelný výsledek. Budeme tvořit a zároveň si během roku budeme moct vyzkoušet něco nového. A tak přicházím s #CLIPBOOKVYZVOU.

Jak bude výzva probíhat

Od února na začátku každého měsíce zveřejním jeden úkol. Budou to různé úkoly zaměřené na životní styl. Celý měsíc pak máte na to, abyste se úkolem zabývali a jeho plnění mapovali do svého clipbooku/bloku/sešitu. Já budu výzvu plnit s vámi a na konci měsíce pak zveřejním na instagramu video z mého snažení. Moc ráda budu sdílet i vaše fotky a pokroky. Inspirace a motivace není totiž nikdy dost. Nemusíte se bát, nebudou to žádné těžké úkoly a vždycky máte na jejich plnění celý měsíc.

Co budu k plnění výzvy potřebovat

Jakýkoliv prázdný sešit/notýsek/blok. Věřím, že jich doma máme všichni požehnaně. Odhodlanost. Psací potřeby. A o zbytku se vždycky dozvíte v úvodním článku s úkolem. Nebudou to žádné speciální drahé věci, které byste si museli kupovat. Spíš vás vždycky budu inspirovat tím, co můžete k mapování využít.

Proč se do výzvy zapojit

Tak hlavně samozřejmě proto, že to bude legrace a protože se třeba naučíte něco nového. Na konci roku budete v ruce držet plný sešit zápisků, fotek, obrázků, hesel, poznámek a to je přece strašně fajn. Ale abych vás do zapojení motivovala ještě o trochu víc, dohodli jsme se s Filofaxem a Fleppi, že na konci každého měsíce vybereme jednoho z vás a ten dostane malý dárek. Na konci roku pak vybereme tři hlavní vítěze, kteří dostanou za své snažení odměnu. A to už je docela dobrý důvod, ne?

Jak se do výzvy můžu zapojit

Stačí bedlivě sledovat blog, kde se vždy na začátku měsíce objeví zadání úkolu. Ten první už příští týden! Ideálně pak taky sledovat můj plánovací instagram a používat hashtag #clipbookvyzva. Pokud budete chtít mít možnost vyhrát dárek, ale nemáte instagram, můžete mi své fotky/videa poslat na email.

Budu ráda, když se se mnou do výzvy zapojíte a budete jí šířit dál.

Co vy na to? Jdete do toho? 

Štítky: