Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Dozvuky pátku

snídaně, knížka a terasa

Jakoby byl pátek, jo? Poslední květnový týden. Spoustu času v terénu z čehož jsem byla hodně unavená. Na Pinterestu jsem doladila svojí svatební nástěnku, protože se pomalu a jistě blížíme do finále a taky víkendová oslava se spaním pod stanem. Byl to bohatý týden.

Práce okolo blogu a plánovacích věcí mi začíná zabírat docela hodně času. Což znamená, že si teď musím čas organizovat ještě pečlivěji. I tak mě to pořád baví. Často se tu o práci nezmiňuju, ale poslední dobou mě těší jedna konkrétní spolupráce s paní, u které vidím neuvěřitelný pokrok. Tahle práce mě taky pořád baví. Proběhla finální zkouška svatebních šatů. Na světle jsem se do nich zamilovala ještě víc. Teď ještě vybrat správné boty a svatební outfit bude hotový. Vyšla nám taky konečně točená zmrzlina po cestě z práce. Konečně jsme mohli objevit novou (nebo aspoň pro nás novou) krásnou kavárnu tady v Uhří. Just Coffee nás velmi příjemně překvapilo. První pivo uvnitř hospody a první oběd s kolegama v práci. Jak jsou teď některé věci tak mile zvláštní. Objednala jsem si skvělou dovážku ze Světa bedýnek ❤. Po dlouhé době mi do ruky padla kniha od Murakamiho – Muži, kteří nemají ženy. Propadli jsme na Netflixu dokumentu The Last Dance (Netflix dokumenty prostě umí) a taky za sebou máme první díly Space force (je to legrace). V sobotu jsme vyrazili na oslavu narozenin Péťovi kamarádky. V plné polní směr Tanvald. Oběd U Čápa byl super začátek, vřele doporučujeme. Stan jsme postavili raz dva a následovalo narozeninové veselí. Hrálo nám Zrní, bylo super občerstvení, dobré víno a nespočet neuvěřitelných historek a vtípků. Do stanu jsem s drkotajícíma zubama ulehala za zvuku Stand by me. Bylo to nakonec úplně v pohodě a dostala jsem velkou pochvalu za připravenost. Myslím, že květen jsme zakončili parádně. Teď už červen a příchod léta. Jupí.

► Zítra ráno vyjde nový úkol do #clipbookvyzva a tento týden jste na blogu mohli najít tip na párty prkénko ve španělském stylu.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

Nechte mi tu komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..