snídaně, knížka a terasa

Jakoby byl pátek, jo? Poslední květnový týden. Spoustu času v terénu z čehož jsem byla hodně unavená. Na Pinterestu jsem doladila svojí svatební nástěnku, protože se pomalu a jistě blížíme do finále a taky víkendová oslava se spaním pod stanem. Byl to bohatý týden.

Práce okolo blogu a plánovacích věcí mi začíná zabírat docela hodně času. Což znamená, že si teď musím čas organizovat ještě pečlivěji. I tak mě to pořád baví. Často se tu o práci nezmiňuju, ale poslední dobou mě těší jedna konkrétní spolupráce s paní, u které vidím neuvěřitelný pokrok. Tahle práce mě taky pořád baví. Proběhla finální zkouška svatebních šatů. Na světle jsem se do nich zamilovala ještě víc. Teď ještě vybrat správné boty a svatební outfit bude hotový. Vyšla nám taky konečně točená zmrzlina po cestě z práce. Konečně jsme mohli objevit novou (nebo aspoň pro nás novou) krásnou kavárnu tady v Uhří. Just Coffee nás velmi příjemně překvapilo. První pivo uvnitř hospody a první oběd s kolegama v práci. Jak jsou teď některé věci tak mile zvláštní. Objednala jsem si skvělou dovážku ze Světa bedýnek ❤. Po dlouhé době mi do ruky padla kniha od Murakamiho – Muži, kteří nemají ženy. Propadli jsme na Netflixu dokumentu The Last Dance (Netflix dokumenty prostě umí) a taky za sebou máme první díly Space force (je to legrace). V sobotu jsme vyrazili na oslavu narozenin Péťovi kamarádky. V plné polní směr Tanvald. Oběd U Čápa byl super začátek, vřele doporučujeme. Stan jsme postavili raz dva a následovalo narozeninové veselí. Hrálo nám Zrní, bylo super občerstvení, dobré víno a nespočet neuvěřitelných historek a vtípků. Do stanu jsem s drkotajícíma zubama ulehala za zvuku Stand by me. Bylo to nakonec úplně v pohodě a dostala jsem velkou pochvalu za připravenost. Myslím, že květen jsme zakončili parádně. Teď už červen a příchod léta. Jupí.

► Zítra ráno vyjde nový úkol do #clipbookvyzva a tento týden jste na blogu mohli najít tip na párty prkénko ve španělském stylu.