seznam věcí pro štěstí

15 dní a je březen. Ach. Tenhle týden hodně vzpomínám na loňský únor. Začala jsem zase meditovat. Pět dní po sobě. Těší mě to. V práci si letos dáváme valentýnky (díky Veve) a můj milý kolega nám dnes v kanceláři pouští zamilovaný playlist. Protože proč ne. Jaký máte týden? A plánujete pro sebe něco speciálního?

Oproti minulému týdnu jsem v lepším rozpoložení. Konečně. Týden jsem začala home officem. Zvládla jsem vyřídit spoustu věcí. Včetně svatebního dortu (hurá). Teď ještě květiny. Dorazily první svatební dekorace. Střádám, střádám. Ve středu jsme šli do divadla na Elefantazii, kde hraje Tomáš Klus. Bylo to pěkné, hudba byla velmi chytlavá. Ještě předtím jsme zvládli Špejle – konečně jsem tam Péťu zavedla (myslím, že nakonec z toho tak odvařený nebyl) a pak jsme skoro po roce zašli na místo činu a dali jsme si skleničku v Na skleničku. Úplně 100% vydařený večer to nebyl, ale to se někdy stává. Včera jsem si k vaření pustila Gilmorky (poslední díl 3. série, když Rory maturuje) a bylo mi fajn. Jsem strašně začtená do Smrtící bílé od Galbraitha. Začala jsem oprašovat španělštinu s aplikací Duolingo. Znáte jí? Vždycky jsem tenhle jazyk milovala. Tvořím do #clipbookvyzvy a jsem strašně ráda, že se zapojují i další lidé. Shlédli jsme 1. díl Hlavy 22 a těším se na oscarové Malé ženy. Dneska véča v Dishi a pak kino Aero a Osobní strážce na plátně ♥. Ani ne tak kvůli Valentýnu, ale spíš proto, že v neděli můj drahý odjíždí směr Vyškov. Zítra poslední nákupy, další vlna stěhování Andrejky a v neděli jdeme s našima na hokej. Příští týden budu mít skoro celý týden byt jenom pro sebe. To už se dlouho nestalo. Vlastně se docela těším.

Konečně se mi podařilo začít nějakou pořádnou ranní rutinu. Posílám velké objetí, Léně ♡. Doufám, že na mě zbyde nějaký zamilovaný donut. Jsem vděčná za to, co mám. Je mi zas líp. 

► Ještě pořád se můžete zapojit do #clipbookvyzvy na tenhle měsíc, pokud hledáte inspiraci na nějaký seriál přečtěte si článek 15 božích seriálů, které musíte vidět a jestli vás honí mlsná, upečte si tenhle rychlý čokoládový dortík.