Láska ke knihám

Knihy

Láska k papíru

Diáře

Naše zážitky a tipy z cesty

USA

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

kniha, snídaně a čaj

Ach ano! Konečně jsme se dočkali. Jaro je tady! Včera večer jsem si v 18:33 s radostí uvědomila, že je venku ještě pořád světlo. Jupí. Minulou neděli jsme se byli projít po Vyšehradě a dali jsme si pivo na Hradbách a já na sobě měla jenom svetr (mimo jiné prosim vás). Což mě přivádí k zásadní milé novince, která je mnohým už stejně jasná. Mám novýho kluka! (a píše se tahle informace mnohem snáz než ta o rozchodu). Původně jsme byli pořád ve zkušebním měsíci (a neptejte se mě, co to znamená), ale nakonec jsme ho v pondělí zrušili. V neděli to bude měsíc, co se známe a mohla bych vám tady o Péťovi říct spoustu věcí, ale řeknu jenom to, že je to ten nejhodnější a nejpozornější kluk na světě a že má nadšení pro všechny moje bláznivý nápady. Takže víc už snad chtít ani nemůžu. Krom jara mě teď tohle dělá nejspokojenější holkou na světě.

Minulou sobotou jsme s holkama zavítaly do Vnitroblocku, kde jsme plánovaly především naše družičkovské úkoly a zapíjely Ellinky svátek. S Barčou jsme se pak ještě na chvilku vtírly ke klukům na pivo do Výčepu. Až budete mít cestu po Vinohradech, tak se tam stavte. Pivo i jídlo super. V neděli již zmíněný Vyšehrad. V pondělí jsme se s Péťou vydali do divadla na premiéru nové hry mých kamarádů a bylo to moc fajn. V úterý nás čekala opulentní pětichodová večere ve středověké restauraci se středověkým programem v krčmě U Pavouka. Trochu jsme se toho báli a nakonec to byl prima zážitek. Karetní kouzla od šaška byly dokonalý! Ve středu jsem se vrátila po dvou dnech domů, tak jsem dohnala nějaký seriály, pracovní resty a obvolala rodinu. Dneska mě čeká už jen balení a odpoledne s Léňou frčím na Slatinu na holčičí víkend, na který se těším už měsíc! Jak se máte vy? A jaké jsou u vás novinky? 

 • Po cestě od doktora jsem se dneska stavila v Budget Books a koupila si za odměnu knížku. Jestli čtete v angličtině, tak si to tam zamilujete jako já. A je to tam cenově velmi přívětivé.
 • Znáte Planetum? My se tam určitě chystáme.
 • Asijský jídla fakt miluju. Tohle arašídové kuře musím brzo vyzkoušet.
 • DIY: šampon s marockým jílem. Vyrábíte si doma kosmetiku?
 • Verča z Čas kávičky má nejen nový podcast, ale taky založila facebookovou skupinu o sebelásce.
Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

3 komentáře

 • Reply Tomanova Helena

  Ja mam toho kluka taky mooc rada!!

  24/03/2019 at 15:45
 • Reply Infinity

  No to je úžasný! Moc ti přeju, ať vám to spolu klape! Je poznat podle tvé radosti, jak jsi šťastná a spokojena. 🙂

  25/03/2019 at 13:21
  • Reply Michelle

   Děkuju! <3

   26/03/2019 at 10:41

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..