vinobraní u Vily Richter

Tenhle týden jsem vytáhla teplejší kabát a taky šálu. Myslím, že se definitivně můžeme rozloučit s teplotama kolem dvacítky. Nicméně ty barvy všude chladnější počasí hravě vynahradí. S Péťou se tenhle týden doma trochu míjíme. Pořád pletu (a jde mi to docela od ruky) a taky pořád cvičím (a moc mě to baví). Najíždím svojí podzimní rutinu. Jak se daří tenhle týden vám? 

Minulý víkend se nám moc vydařil. Sobota byla dokonalá. Richterova Vila nás trochu zklamala – milion lidí, málo místa a pár stánků s vínem. Ten výhled za to ale stál. Narozeniny v Lokálu Dlouhá měly neskutečnou atmosféru a véča v Grils s pivem od Dvou kohoutů to perfektně zakončila. Neděli jsme pak trávili v rodinném duchu a užívali si poslední hezký den venku. Jako každý rok na podzim jsem začala maraton Gilmorek. Pouštím si je k pletení a k vaření, zapalím si svíčku a zapnu aromadifuzér, udělám si čaj. A vůbec mi nevadí, že je za okny sychravo. Začala 16. série Chirurgů (šílený, já vím) a po prvním dílu tuším, že mě to bude zase bavit. Byli jsme po dlouhé době zase v kině na filmu Ad Astra. Brad Pitt je neuvěřitelnej. Film vás bude bavit, ale žádná pecka to není. Všechno je to hezky udělané, drží vaší pozornost, ale ten příběh je tak plytký, že vás to na konci trochu zklame. Těším se teď spíš na Jokera (viděl jste už někdo?). Snažím se poctivě vařit a nejíst obědy venku po restauracích. Tenhle týden jsem udělala skvělý arašídový krůtí maso a další den krůtí maso na řecký způsob. Zkuste tyhle recepty taky. Probrala jsem šatník a pár hezkých věcí jsem hodila na Vinted, tak se mrkněte, třeba vás něco zaujme. Za necelý měsíc se bude konat první Plánovací swap, který pořádám s Marťou – proberte doma šuplíky a doražte taky. V úterý jsme se před kinem byli projít v knihkupectví a vychází teď tolik skvělých knih (ach), máte nějaké novinky vyhlídnuté? Já jsem teď stále unešená Michelle Obamovou ♡. Už jen týden do wellnessu v Mariánských lázních a dva týdny do víkendu s mýma drahýma holkama! Na co se teď nejvíc těšíte vy? 

► Nepropásněte článek o mém měsíci s Bullet Journalem, kde je odkaz i na video. A taky si teď občas vzpomenu, jak náročný byl někdy loňský podzim a jak jsem o to víc ráda za to, jak je to teď.