Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

čaj a vánoční plánovač

Po několika minutovém zírání na blikající kurzor se musím přiznat. Dneska se mi fakt vůbec nechce psát páteční tipy. Není to proto, že by nebylo o čem psát. Jen se mi prostě nechce.

V pondělí padal první sníh. Včera jsem pověsila svojí milovanou vánoční hvězdu. Čeká mě 4. díl Harryho Pottera o víkendu. Chystám se péct perníčky podle Barči. Začala jsem poslouchat svůj vánoční mix písniček. Začala jsem číst Veselí. Smála jsem se u toho. Brečela jsem u toho. Zítra chci dělat vánoční výzdobu. Uklidila jsem sezení z terasy (konečně). Relaxovala jsem ve vířivce a sauně s Kíťou a Pájou. Znovu jsem se dívala na Charlieho Browna♡. Nastydla jsem se. Pořád někde vidím různá znamení. Četla jsem poslední část letošního letního deníku. Hodně věcí najednou s odstupem vypadá jinak. Přesadila jsem nové kytky. A stala se z toho radost do notýsku. Začala jsem opravdu vyšívat. Baví mě to asi víc než pletení. Uhříněveské setkání. Těším se na Vánoce. Všemu navzdory.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

1 Comment

  • Reply Péťa - Čtení pod lavicí

    Ta deka vypadá fakt zvláštně 😀 možná by mi to přišlo i účelné, kdyby byla větší a třeba béžová (prostě aby nepoutala tolik pozornosti), že by na ni padalo jehličí a nebylo by všude po bytě. Ale mít tam něco takového, abych schovala stojánek mi přijde uhozené. Obzvlášť, když to přitáhne mnohem víc pozornosti, než ten stojánek jako takový 😀

    25/11/2018 at 13:12
  • Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..