Víno na zahrádce

Tak jsem si říkala, že udělám páteční tipy až příští týden, že už to dneska nemá cenu. Nicméně Péťa si je vyžádal ke kafíčku, tak tady jsou. Doufám, že jste měli krásný prodloužený víkend.

Minulý prodloužený víkend jsme trávili ve Varech. Byli jsme tam poprvé od konce ledna, takže jsme se moc těšili. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme se měli moc fajn. Stihli jsme procházku Oborou Linhart, výlet na Jelenní k česko-německým hranicím, grilovačku s tátou, návštěvu babičky, pivo v nové Jednotě i nákupy. A poprvé jsme spali v podkrovním pokojíku. Propadli jsme Monopolům. Vytáhla jsem jsem tuhle hru po strašně moc letech a nenapadlo by mě, že to bude všechny tolik bavit. Bylo to bájo. Byli jsme v autokině! Oba poprvé a oba nás to naprosto nadchlo. Obsluha k okénku a pohodlíčko. A nemusíte jít jen na film – promítají také koncerty a divadlo. Začala jsem v rámci #clipbookvyzva háčkovat. Nechápu, proč jsem s tím nezačala dřív než s pletením. Baví mě to moc a oproti tomu, když jsem se učila plést, se vůbec nevztekám. Dorazila mi Vlaštovka v bublině a i když jsem si jí chtěla šetřit, tak jsem neodolala a už jí hltám. Je skvělá. Po víc než 3 letech jsem dočetla 14 000 důvodů ke štěstí. Žádnou jinou knížku jsem nečetla tak dlouho. Jestli jí doma máte taky, tak víte, že tahle si o to zkrátka žádá. Zase jsme po pár měsících dofotili film na foťáku a čekalo nás naše oblíbené prohlížení vyvolaných fotek. Mám ráda, jak už si půlku věcí nepamatujeme, že jsme vůbec fotili a vzpomínáme, kdeže jsme to vlastně byli. V pátek brzo ráno jsme vyrazili směr Roztoky pro finální vyzvednutí prstýnků (hurá) a pak rovnou směr Tesárkovic. S Léňou jsme vínem nešetřily, kluci se docela pobavili. Grilovačka i hry (konečně jsme je porazili!), Tlapková patrola a spoustu novinek. Péťa jel včera s kamarádem otestovat náš nový stan a já si po dlouhé době užívala toho, že jsem doma sama. Měla jsem dneska strašně prima ráno. Mamce jsem nic nekupovala a upekla jsem jí dvě veliké sušenky podle tohoto receptu. Zabalila jsem je do hnědého pečícího papíru a převázala řetízkem, co jsem uháčkovala. Vyrobený dárky jsou totiž stejně nej. Pomalu zas najíždíme do běžného pracovního režimu. Snažím se odškrtávat úkoly na svém svatebním to do listu. Doháním úkoly z karantény (třeba to fotoalbum a vyklizení komory). Jak probíhá návrat do normálu u vás?

Viděli jsme:

► Na blogu v poslední době vyšly tyhle články: Můj měsíc s jógou, #Clipbookvyzva květen a Soundtrack mého života, tak je nepropásněte a příjemné čtení.