podzim v Uhříněvsi

Nějak se mi nedaří psát ani ty krátké páteční tipy, jak jsem měla původně (před porodem) v plánu. Nicméně mám pocit, že se nám konečně ustáluje režim a zvládám v tom lépe chodit (ťuk ťuk), tak už to snad bude s psaním lepší. Tak jdem na to. 

Pořád hodně chodíme ven – i když není počasí. V kočáru se totiž nejlíp spí a celý dny doma jsou ty nejdelší dny na světě. Konečně jsem si našla nějaký systém v tom, jak si rozvrhuju den, abych stihla udělat aspoň něco. Každý den 2-3 úkoly a na konci dne mám mnohem lepší pocit. A když to někdy nevyjde, tak to zkrátka nevyjde. Jeden večer jsem šla spát a impulsivně jsem se rozhodla, že prodám svůj milovaný psací stůl. Byla to rychlá akce a dneska už nám v ložnici stojí místo stolu police (stejně všechno tvořím/píšu u jídelního stolu). Teď vyhlížím předsíňovou stěnu, aby bylo víc úložného prostoru. Projekty než začne chodit rodičák (no jo no). Dokoukali jsme Hru na oliheň (ten konec? hmm hmm). Teď mě Péťa navezl do seriálu Pouť, což je taky dobrá šílenost. O víkendu jsme se v rámci Halloweenu dívali na Noční můru v Elm street – velký úlet a dýně na vyřezávání na nás stále čekají na terase. S dítětem ty věci skoro nikdy nejdou podle plánu no. V Uhříněvsi byla pouť a přijela celá karlovarská rodina. Prima den. Náš malý smíšek má za sebou první očkování, které zvládla statečně bez problémů. Já mám za sebou druhou dávku vakcíny proti covidu a jeden den a noc mi bylo blbě docela dost. S Rozárkou jsme objevili boží playlist na Spotify – Astré Vibes. Včera hrála Sparta a já jsem si asi hodinu a půl v kuse četla! Ježiš to bylo skvělý! Průběžně nakupuju vánoční dárky, těším se na adventní kalendář, pořídila jsem si nový zimní kabát a tenhle víkend nás čeká první díl Harryho Pottera (mám takový tušení, že to sledování nebude taková pohoda jako předchozí roky). Jak se máte vy? 

► Na blogu vyšel nový úkol do diářové výzvy, mrkněte na recept na tenhle prima jablečný koláč a na tipy na podzimní filmy