Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

Pracovní týden, co nám sebral hodně sil je konečně za námi. Dnes odjíždíme mimo Prahu a těšíme se na mrazivý víkend ve společnosti našich nejbližších. Tak trochu budeme slavit, tak trochu budeme odpočívat. Já se těším na miminko a na Tarinku. Potřebuju dobít baterky a vyspat se! (cokoliv, co vám zabírá na nespavost mi napište do komentářů, budu za to hrozně ráda)

Obrázek z Death by Elocution.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

5 Comments

 • Reply Pandí princezna

  Poslední dobou jsem také trpěla nespavostí a nevím jestli ti teda můj recept zabere, ale začala jsem poslouchat audio knížky. Poslouchám Harryho Pottera a za necelou kapitolu spím jako zabitá! Nejspíš něco na tom čtení pro děti bude. Můžeš to vyzkoušet a uvidíš. Zklidňující čaje jsi určitě už vyzkoušela, takže tady jsem jako babka kořenářka k ničemu. Snad ses pořádně vyspala a užila si skvělý víkend!

  24/01/2017 at 18:29
  • Reply Michelle

   Díky! Ráda před spaním poslouchám třeba zvuky deště a někdy podcasty. Zkusím nějakou tu audioknihu, to je dobrý nápad :-). Každopádně se spánkem je to mnohem lepší než minulý týden, tak doufám, že to vydrží.

   25/01/2017 at 10:56
 • Reply JORIES

  Hrozně moc se mi líbí design tvého blogu je úžasný!!! A celkově tvůj blog je parádní!!! Kdybys měla náladu a chuť byla bych moc ráda kdyby ses koukla na můj blog! Přeji ti hodně úspěchů! S láskou JORIES http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  25/01/2017 at 19:08
  • Reply Michelle

   Děkuju, to je milé! 🙂 Na blog se ráda podívám.

   27/01/2017 at 10:00
   • Reply JORIES

    Děkuji moc. 🙂

    30/01/2017 at 16:50

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..