vánoční plánování

Je listopad a nás čeká předposlední úkol. Myslím, že už trochu tušíte, že se bude věnovat vánočnímu plánování. Přichází totiž ideální doba na to, si všechno naplánovat a strávit pak prosinec v klidu a pohodě. 

Připomínám, že cílem výzvy je prozkoumat naše diářové potřeby a na konci roku mít představu o tom, co všechno v diáři potřebujeme, co je nám užitečné a taky co je navíc a moc dobře nám neslouží. I když se vám tedy do úkolu někdy nebude chtít a máte už dopředu pocit, že danou věc nevyužijete – zkuste to. Buď vás to příjemně překvapí a nebo budete mít relevantní důvody, proč zrovna tuhle věc v diáři nepoužíváte.

11. úkol – VÁNOČNÍ PLÁNOVÁNÍ 

Nákup dárků, pečení cukroví, úklid, vánoční menu, vánoční pohlednice, adventní kalendář a spoustu dalšího. Záleží na tom, jaké tradice ve své rodině držíte. Je toho každopádně až až a čím dřív tyhle věci začneme plánovat, tím méně se pak dostáváme do stresu. Pojďme si tedy v listopadu v diáři vše připravit. Vytvořte si vlastní vánoční plánovač a nebo se podívejte po nějakém připraveném. U Fleppi (vánoční náplň k tisku) nebo na Pinterestu

Já mám každý rok v diáři seznam na dárky, které komu kupuju a na ty které vyrábím. Plánuju aspoň jeden nový druh cukroví a taky menu na Štědrý den. 

Své tvoření na instagramu můžete označovat hashtagem #diarovavyzva. Pokud je pro vás příjemnější sdílet fotku jen se mnou, pošlete mi jí do zprávy nebo na email: michelleplannercz@gmail.com. A nebo tvořte jen tak, sami pro sebe. Užijte si vánoční plánování v klidu, těším se na vše tvoření.  

Stejně jako loni ve spolupráci s Filofaxem vybereme každý měsíc jednoho vítěze, který dostane nějaký dárek. Pusťte se tedy do toho.

* Článek sponzoruje firma Filofax, která nabízí širokou škálu diářů, poznámkových bloků a psacích potřeb. Děkuju, že podporujete značky/firmy, které podporují Wish. Hope. Life.