podzimní domov

Jaký máte týden? Řekněte mi. Já vlastně moc fajn. Když se totiž na něco nebo někoho těšíte, tak je hned všechno hezčí, ne? Akorát je to těšení někdy spojený s čekáním a to už tak fajn není. V práci máme blázinec a já s nadějí očekávám, že se to brzo trochu uklidní. Hned na začátku týdne jsem si naplánovala, že zajdu na Farmářské trhy na Jiřáku, dlouho jsem tam nebyla. Vybrala jsem si na to ten nejhezčí den, dala si jídlo pod stromem, nakoupila zeleninu, ovocnou šťávu a krásné květiny. A taky jsem se stavila v Donut Shopu pro jeden koblih se slaninou (mňam). V pondělí jsem dočetla skvělou knihu Vlčí ostrov, která mi trochu připomínala Divočinu a začala jsem číst Kosmonauta z Čech. Zatím mě ta knihu stále překvapuje a čekám, co se z toho vyvine. Četli jste jí? Líbila se vám? Na Fleppi blogu stále přibývají naše články a nově tam můžete najít jeden, na kterém jsme pracovali společně. Dneska se ke mě stěhuje sestřička a tak mi končí mé samostatné bydlení. Tenhle týden jsem zvládla ještě (asi) naposledy posedět s deníkem na terase a užít si krásný západ slunce. Doháním čtení blogů. Doháním diář. Po dlouhé době jsem vařila večeři i s dezertem. Brownies dneska slaví v práci velký úspěch. Plánujeme začít zase s filmovýma večerama a zdá se, že první téma bude hororové (což mě moc netěší). Máte nějaký tip na dobrý strašidelný film? Planner Michelle má přesně 1000 sledovatelů! (děkuju). Zítra se chystáme na Zažít město jinak a taky na Dyzajn market (to bude prima sobota). Jaké plány máte na víkend vy? 

  • Gravitas. Znáte tenhle eshop s přírodní kosmetikou? Mě doma přistála první objednávka.
  • Chystám se na tenhle oříškový mix, abych měla v práci po ruce nějakou svačinku. Máte nějaké další tipy na zdravé svačiny do práce?
  • Objednávala jsem tenhle týden džus od Goodlok a vřele doporučuju. Navíc můžete potěšit i někoho jiného a překvapit ho dovážkou domů nebo do práce.
  • Sledujete na instagramu Pise.b? Někdy mi ty její texty úplně mluví z duše.
  • Seznam všech českých eshopů a obchůdků s papírenským zbožím.

Fotka od Dinola