Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

kniha Na hraně

První březnový týden skoro za námi. Hledám to správné fotoalbum, abych mohla začít ukládat to velké množství fotek, co máme doma v šuplíku. Vymyslela jsem skvělý menší dárek k prvnímu výročí (hahaha). Dokoukala jsem 2. sérii Geniální přítelkyně. Zamilovala jsem si písničku Moral of the story. Jaký byl váš týden?

O víkendu jsme zavítali na večeři k Mockovic a nechali jsme se vyklepnout v Dostizích. Barča nás totálně rozcupovala a připravila výborné halušky. Zase jsem pekla chleba z kvásku. Tentokrát s podmáslím a byl top. Velká radost dne. V neděli zase loučení a bylo mi pak doma nějak smutno trochu. V pondělí jsme s lidma z práce vyrazili do kina na dokument V síti. Nebylo mi z toho moc dobře. Přesto doufám, že to uvidí, co nejvíc lidí. Ty statistiky jsou totiž hodně děsivý. Po kině jsem měla v plánu jet domů, nějak se mi nikam ani nechtělo. A pak se stalo, že jsem domů dorazila v půl druhý ráno a úterý se neslo v duchu velké velké kocoviny. Někdy se “zadaří”. Dorazila mi domů velká várka knížek. Některé na recenze a některé pro radost. Poprvé v životě jsem si koupila kuchařku své oblíbené americké food blogerky. Podle Half baked harvest doma vařím strašně často, a tak jsem její kuchařce Super Simple nakonec neodolala. Zase peču chleba, tak jsem si pořídila Ruce v mouce. No a taky jsem si konečně koupila knihu od Báry Vencálkové, jejíž instagram je jeden z mých nejoblíbenějších a to, co píše mi velmi často neskutečně přesně mluví z duše. Dostala jsem krásný PR balíček od firmy Stabilo a dočetla jsem první knížku do #clipbookvyzva, takže v neděli se dám do tvoření. Čím dál tím víc přemýšlím, že zkusím nějaký kurz krasopsaní. Máte nějaký ozkoušený? Včera se mi z Vyškova vrátil pokulhávající Péťa, každý týden se teď těším víc a víc. Dneska nás čeká véča s Tesárkovic a zítra budem vzpomínat na naše druhý rande, který rozhodlo o všem ♡.

► V pondělí na blogu vyšel nový úkol do Clipbook výzvy a ve středu vyšel článek o přírodních adaptogenech. Tak nic nepropásněte.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

Nechte mi tu komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..