tulipány

To byl teda týden. Březen je tady. A s ním, zdá se, samé hezké věci. A myslím opravdu hezké věci. Žádná ironie. Seznámení, co konečně dává smysl. Dvě krásné recenze ♡. Hřejivá panda. Strašně dobrá nálada. Spoustu myšlenek a málo slov, které by je popsaly.

Minulou sobotu jsem se ráno probudila s bolestí hlavy a spoustou energie na jarní úklid. Trocha plánování, momentální nápad a konečně něco nového v obývací části mého Uhříněveského hnízda. Táta mě vzal na hokej. Do Kladna. Na Jardu a Plekyho. Bylo to skvělý! V pondělí Tvoje máma a moment naprostýho překvapení. Wow efekt jako blázen. Asi z alergie mě začaly strašně bolet oči a celý týden si do nich musím dávat kapky a mast (a já nesnáším dávat si cokoliv do očí, mě i vadí, když si do nich dává něco někdo jinej). Málo spánku tenhle týden. Těším se na klidný víkend. A taky se fakt hodně těším na pondělí.

Já vlastně dneska nějak vůbec nevím, co bych do pátečního shrnutí ještě psala. Málo slov dneska. Ale věřím, že mi to odpustíte.

Simonko, šťastný let! 

  • Sparkle moments má dneska dopravdu zdarma s kódem MDZ. A jak už víte, protože to neříkám poprvé, ty její šperky jsou dokonalý!
  • Hrozně mě baví tyhle “power bowls” k večeřím.
  • V kině Aero jede Festival otrlého diváka.
  • Holky z Číči v kleci teď budou k objednávkám posílat semínka trvalek a letniček pro včelky.
  • Kdybyste někdy chtěli jít někam na víno, zkuste Na skleničku. Je to tam moc příjemný.

Fotka od Kytky od potoka