Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

Z května jsme se přehoupli do června a zase jsem začala víc číst. Užívám si pořádné letní teplo a doufám, že nějakou dobu vydrží. Poprvé v letních šatech. Poprvé Grébovka bez Apetit pikniku (až jsem byla překvapená, jak jinak to tam vypadá). V neděli jsem dokonce stihla i Dyzajn market s ochutnávkou dortíků a cupcaků. Pomalu začínám připravovat seznam knížek na léto a vyhlížím nějaké letní kino. Dneska Paterson a zítra L. a Samík. Jste taky v letní náladě?

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

5 Comments

 • Reply Daysy

  My už byli na letním kině tuto sobotu. ^^ Stydím se, že to v mých skoro 23 letech bylo první letní kino v mém životě. 😀 Bohužel je jich po republice čím dál míň a navíc já jsem takový filmový nadšenec, že když už něco najdu, hrajou zrovna film, který už jsem viděla třeba týden zpátky a nechce se mi na něj hned znovu. Snad se toto léto poštěstí víc.

  blog Days of Daysy

  05/06/2017 at 11:32
 • Reply JORIES BLOG

  Jooo! Konečně přichází léto! Na to jsem celý rok čekala! 😀 Tak, když jsem se narodila frčel nejvíce Spider-man! 😀
  Moc krásný článek! Jako vždycky! <3
  S láskou
  ♥ JORIES ♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  07/06/2017 at 20:08
  • Reply Michelle

   Děkuju! 🙂

   08/06/2017 at 12:59
 • Reply Birdie

  Tak, konečně se dostávám k blogům, které mě zaujaly a které si čas od času ráda přečtu. Určitě patříš mezi ně, tak jsem tu! 😀 Přečetla jsem více článků z rubriky na Vlnách pátku, líbí se mi, že v nich vždy napíšeš nějaké tipy, skoro všechny mě zatím zaujaly a vždy jsem si je rozklikla! 🙂 Sama jsem zkoušela psát každý měsíc tipy, ale já se vždy moc rozepíšu a pak to nikoho nebaví, ani mě! 😀 Takže za mě určitě paráda, jsi šikovná! 🙂 Hrníček o článek výše se Ti moc povedl, ale to jsem Ti již psala a “ztráta” kamaráda mě mrzí… sama jsem nad mezilidskými vztahami trochu zlomila hůl, čím více to člověk řeší, tím je mu hůř…
  Dávám i konečně lajk na fb stránky! 😀 🙂 Ať mi Tvoje články neutíkají tak, jako doposud! 🙂

  LifestyleBirdie

  14/06/2017 at 9:48
  • Reply Michelle

   Děkuju! Jsi hodná :-). Na vlnách pátku mám moc ráda. Krátké shrnutí týdne a pár věcí, na které jsem někde narazila a chci se o ně podělit. Někdy je méně prostě více:-).

   14/06/2017 at 10:13

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..