domácí pop tart

Nekonečný týden. Nemůžu spát. Už několik dní v kuse. Jako každý rok. Leden mě ubíjí. Utěšuje mě, že už za týden bude únor. Taky vám tenhle týden přišel tak šedivý? Asi mi chybí sluníčko. Tenhle týden se mi zkrátka už od pondělí skoro nic nedařilo. Tak snad to příští týden bude zase lepší. Jak se máte vy? 

Před dvěma týdny jsme v pátek konečně zvládli návštěvu Big Smokers a taky jsme objevili prima vinárnu na Letné. A nakonec jsme nějakým šíleným způsobem skončili ve vinném obchůdku, co máme naproti baráku. Byl to vtipný večer. V sobotu jsem nebyla 2x fresh, ale vygruntovat byt jsem zvládla. V pondělí jsem pak měla narozeniny. Vzala jsem si dovolenou. Ráno jsem strávila v posteli s knížkou a čajem, potom jsem vyrazila na snídani do kavárny Tvoje máma a večer mě čekala první zkouška svatebních šatů ve Férovkách. Moc jsem v to nevěřila, ale hned dvoje šaty mi padly do oka. Na konci ledna mě čeká zkouška v Mia Bella a když si tam nic nevyberu, tak aspoň vím, že tady už mám něco jistého. Dořešila jsem věci okolo hypotéky. Doma jsme konečně vyreklamovali závady. V pátek mě vzal Péťa k narozeninám na večeři v rámci Grand Restaurant Festival. Byli jsme v Blue Wagon a byl to neskutečný zážitek. Festival běží až do konce února a určitě vřele doporučujeme. V sobotu probíhala domácí oslava s rodinnou, která se letos neuvěřitelně vydařila. Vypilo se enormní množství vína (část toho červeného skončila na zdi) a myslím, že se všichni velmi pobavili. A celý víkend jsme doma měli psí návštěvu – pana Vruta. Pondělí tohoto týdne jsem začala tím, že jsem o hodinu zaspala a po probuzení jsem musela řešit problémy s bankou a mít hovor s nejvíc nepříjemnou ženskou na info lince. Den blbec jako blázen. Nedařilo se absolutně nic. Večer schůzka se svatební fotografkou. V úterý jsem kvůli probdělé noci byla úplně mimo. Utěšila jsem se horkou vanou a happy playlistem. Ve středu jsme měly sraz s holkama. Vytáhla jsem je konečně do Pipcy a pak jsme šly ještě na drink do Cobry. Na Letný to ve středu večer dost žije. Včera jsme byli vyzvednout snubní prstýnky u Davida z Daloo. Máme z nich radost. Jsou krásné a jednoduché, přesně jak jsme si přáli. Večer jsme nejen to šli “oslavit” i se ségrou do nově otevřené restaurace u nás v ulici. Uhříněveský Burger bar. První návštěva se vydařila a dáváme palec nahoru. Dneska pracovní novoroční večírek v hvězdném stylu. A víkend, ten bych nejraději strávila celý v posteli. Začali jsme sledovat Outsidera na HBO GO a jsme z toho úplně v napětí. Jestli máte rádi detektivky, tak tohle musíte taky vidět. Zdárně jsem předala všechny soutěžní Clipbooky. Plánuju od února rozjet novou celoroční výzvu. Tenhle týden jedu v soundtracku z Amélie z Montmartru a Hodin. Myslím, že jsem toho spoustu zapomněla, ale co se dá dělat. Povězte mi dneska něco vy.

► Tento týden jsem vám na blogu nechala tipy na motivační aplikace, Péťa vám zrecenzoval nejnovější díl Mládí v hajzlu a taky jsem již tradičně sepsala krátké narozeninové zamyšlení.