Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

srdce

Valentýnský týden je skoro za námi. Konečně jsem mohla vytáhnout svůj kabát na vyšší teploty. A podle počasí v telefonu to vypadá, že se budu radovat i nadále. Jak jste si tenhle týden užili?

Minulou neděli jsem byla konečně bruslit. Po asi 6 letech třeba. Spontánní akce s taťkou. Trochu jsem se bála o svojí kostrč, ale nakonec to bylo děsně prima. Žádné pády. Bruslení se asi taky nezapomíná (ne že bych byla nějaká krasobruslařka teda). V pondělí jsem měla dovolenou. Ráno jsem začala s Jane a Davídkem na snídani v Tvojí mámě a předávkou vánočních dárků (ty srazy se nám pořád posouvají a posouvají), pak pošta a nakonec knihovna. Lépe jsem týden začít nemohla. V úterý jsem dělala doprovod na nákupech a bylo to celé takové trochu déjà vu. Celý týden čtu děsně zamilovanou knížku, když je ten Valentýn. Přidejte si na své čtecí seznamy  Jediné pravé lásky. No a včera. Včera jsem měla úplně krásný den. Oběd s Barunkou. Z práce jsem šla procházkou na Jiřák – poprvé letos mrknout na trhy a ulovit valentýnskýho donuta. Bylo to dost těsný, ale dva jsem si v krabici odnesla. A pak hřeb večera. Hříšný tanec v kině!♡ Strašně strašně moc za tuhle příležitost děkuju Terezce, protože obě promítání byly beznadějně vyprodaný, když jsem si vzpomněla, že bych to chtěla vidět. Vidět tyhle “starý” filmy, který jste viděli milionkrát, v kině, je neuvěřitelnej zážitek. Na Návrat do budoucnosti v Oku určitě nikdy nezapomenu. Na tohle taky ne. Bylo tam hrozně moc holek spolu a pak taky páry samozřejmě, jelikož kdy jindy svou drahou polovičku přemluvíte na Hříšňák v kině, že jo. V ty správný chvíle (a jejich tam fakt dost) se lidi smáli, vzdychali, tleskali, vískali a celý to bylo fakt plný různých emocí, což ten zážitek z plátna ještě umocní. Navíc jsem měla možnost sedět vedle kluka, co tam byl se svojí holkou a viděl tenhle klenot poprvé v životě. K nezaplacení. Díky kino Aero za tohle promítání. A vy choďte na svoje oblíbený filmy do kina, když máte možnost. Dneska plánuju poklidný večer u další nominované oscarovky a těším se na prosluněný víkend a taky příští týden.

Buďte na lidi okolo sebe milý, někdy totiž slova dokážou hodně zkazit náladu. “Be an encourager, the world has enough critics already.”

 

Obrázek od BirdBell Decor

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 komentáře

 • Reply Linda

  Tohle krásný počasí je super. Zatím jsem jarní kabát nevytáhla, ale už nad tím docela uvažuji. Jinak bruslit bych šla taky a hned. Naposledy jsem nad tím stála asi před 10 lety a ráda bych si někam došla. Docela ráda bych to do jara stihla 🙂 To kino muselo být parádní. To je další na seznamu, co bych chtěla. V kině jsem nebyla asi půl roku, takže by to už chtělo. Ale já mám stejně nejraději letní kina. To je vždycky zážitek 🙂

  16/02/2019 at 12:33
  • Reply Michelle

   Ach letní kina. Na to se už taky moc těším :-). Zkus artový kina jako je Aero nebo Bio Oko. To je taky prima zážitek. Bruslení určitě ještě stihneš, já byla na HC Kobra kousek od Novodvorský.

   18/02/2019 at 9:06

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..