Celkem produktivní týden na jehož konci jsem s energií všeho druhu byla úplně na nule. Obecně poslední dobou cítím, že mi tělo dává hodně znát, že bych se o něj zase měla víc starat. Nový týden se tedy ponese hlavně v tomto duchu. Těším se na týden plný sluníčka a příjemnějších teplot. Jak se máte vy? 

Poslední dny pozorujeme, jak si Rozárka začíná sama hrát a jsme z toho celý pryč. Vrhá se na stavění lega, vaření v kuchyňce a bezmezně miluje všechny svoje plyšáky. Knížky o Krtečkovi a tu s Péťou vyprávím nesčetněkrát denně. Vydrží u toho neskutečně v klidu sedět. Ven už nechodím s kočárkem jen já, ale ten svůj si bere i Rózka. Ach. Nejroztomilejší období. Přečetla jsem knihu Chuť jablečných jadérek a mám velkého favorita na knihu letošního roku. Valentýna jsme nijak zvlášť neslavili, jen jsme si večer (potom, co R. usnula asi v devět – uff) pustili již tradičně valentýnské díly Modern family.  Venku jsme na hřištích a nádraží trávili poměrně dost času, na to jaká zima později odpoledne byla. Problém s tím měla jen jedna z nás. Na víkend jsme odjeli po velmi dlouhé době do Varů. Rózka dostala vytoužené odrážedlo a páteční odpoledne mohla strávit v herničce. Nadšení bylo veliké. Dědové a táta už ho měli o poznání méně (hahaha). Sobotní odpoledne jsme s Péťou strávili jen ve dvou (romantika to nebyla – jeli jsme dofouknout kola, Péťa stihnul holiče a sjeli jsme na nákup). Odpoledne jsme pak strávili u kamarádů, kde mohli tři malé holčičky do sytosti řádit. Vždycky když od nich odcházíme, mrzí nás, že je máme tak daleko. A dnes už zase domů – vybalovat a prát. Rozárka celý týden vstávala kolem šesté, některé dny i dřív, takže s ní na nový týden smlouvám aspoň na půl sedmou. Na Vinted jsem hodila dvě knihy a nakoupila několik nových kousků, včetně krásného batůžku do města, po kterém jsem už dlouho toužila. Hnula jsem s fotkama v telefonu, jsem na čísle 2600 (ano, je to nekonečné) a to se pak jimi budu muset probrat a vybrat ty k vyvolání. Na kosmetiku jsem si nakonec objednala salón Jemnocit a těším se na všechno to opečování, které mě v následujících týdnech čeká. Pomalu uklízím zimní výzdobu, chystám tu jarní a přemýšlím, jak Rozárce letos přiblížit Velikonoce. Moc děkuju za všechny zprávy s milými slovy, které mi posíláte a mě pokaždé tolik potěší (ať už na facebooku, tady nebo na instagramu). 

  • Letos se těším na balkónovou výsadbu. Prima tipy hledejte u Jedlý balkón
  • Na Spotify je playlist k uspávání miminek složený z písniček Taylor Swift ♥.
  • Po cestě do Varů jsem poslouchala skvělý podcast Rodičovská posilovna s Radkou Schillerovou o aktivním naslouchání. A vím, že je to určitě něco, čemu bych se chtěla pověnovat víc. 
  • Až budete shánět nějaké hezké dřevěné hračky pro děti, mrkněte na Lišárnu
  • Pořídila jsem si noční krém a tonikum od slovenské značky Kvítok. Původně jsem chtěla něco od Kiehl’s, ale to je pro mě teď cenově nedostupné. Kvítok mi byl sympatický, tak jsem zvědavá, jak mi bude sedět.

► Na blogu vyšel článek s receptem na Kuřecí tikka masalu z pomalého hrnce a můžete se mkrnout na Tipy na jarní tvoření.