donut z donutshopu

Čím začít tenhle úvodní odstavec, vzhledem k tomu, co všechno se tenhle týden děje. Na jaře se nám o tomhle ani nesnilo, že? Jezdíte ještě do práce nebo už jste jen doma? A jaké projekty jste si naplánovali na nadcházející týdny? Pojďme se navzájem inspirovat v komentářích.

Víkend jsme trávili v poklidu doma. Dokoukali jsme Návrat do budoucnosti. V neděli jsme vyrazili na procházku a horkou čokoládu. Tenhle týden jsme toho stihli docela dost. Poslední knihovnu (ještě, že tak), nákup v Ikee i nové boty a podzimně/zimní šaty, které teď stejně nemám, kam nosit. Díky slevám jsme nakonec pořídili i ten robotický mopovací vysavač. Do naší smečky tak přibyl Bernie a jsme s ním nad míru spokojeni. Dokonce jsem začala na telefonu používat Siri (hahaha). Doháním pracovní resty, hledám podzimní recepty, plním bullet journal a plánuju vánoční dárky. Zase trochu zvelebujeme byt. Tak nějak se vracíme do našeho jarního režimu. Tak jednou týdně musím do centra kvůli práci, tenhle týden jsem šla podpořit Donut shop a přivezla jsem si krabici koblih ♥. O víkendu jsem pekla chleba, udělali jsme si kvasové vafle a dneska zkouším housky. Doba pečících pokusů je zase zpátky. Přišel mi nový vánoční Kreativ a beru to jako takové milé světýlko na konci tunelu. Aspoň na něco se těšit můžeme. Jedním dechem jsem přečetla Kroniky prachu a bylo to boží! Na Netflixu jsme shlédli dechberoucí dokument David Attenborough: Život na naší planetě. Podívejte se na něj prosím. Stojí to za to. Andrejka měla včera “30” ♡, Viktorka v pondělí 3 měsíce a my v neděli 3 měsíce od svatby. Chystám se zase na fotoalbum, ráda bych se zas vrátila k pletení nebelvírské šály, máme 5 l jablečného moštu a to znamená, že budou horké kořeněné drinky u telky a taky budu poprvé v životě vařit rajskou.

► Sepsala jsem článek o papírnictví Papelote, kde najdete tipy na prima produkty a taky jsem oprášila recept na podzimní salát.