pizza

Další nabitý týden za námi. Začínám být čím dál tím víc utahaná, a tak se snažím víc poslouchat tělo a víc odpočívat. Někdy je to náročné, protože chci stihnout hodně věcí a mám pocit, že není moc času. Někdy zkrátka není den – žádné výčitky. I tak mám radost, že jsem tenhle týden odškrtla spoustu úkolů, stihla hezké akce a šlofíčky. 

Prodloužený víkend ve Varech byl moc fajn, i když počasí nám dvakrát nepřálo. Já mám teď tyhle ne moc horké deštivé dny vlastně strašně ráda. Viděli jsme se s kamarády, zvládli nákupy v Německu (nakoupila jsem spoustu věcí pro miminko), dala jsem si výtečné buchtičky s krémem, viděli jsme se s rodinou, popřáli Viktorce k prvním narozeninám, které má teď v pondělí a ochutnali jsme báječnou neapolskou pizzu. Poslední návštěva ve Varech bez holčičky. Každopádně už jsem se těšila domů, protože tohle bylo naše poslední větší cestování. Konečně víc času na sebe. V pondělí sraz s našima, neviděli jsme se měsíc. V úterý jsem měla sraz s babi a Kíťou a odpoledne pak véča s holkama před Terky svatbou, která je příští týden. Bylo neskutečné dusno a při odchodu domů nás samozřejmě chytla ta šílená bouřka. Uvízla jsem v hospodě s limonádou (kde byli majitelé moc moc milí) a nakonec pro mě musel dojet Péťa. Ve středu ráno nás čekalo překvápko, protože jedna z nás tří nakonec díky bouřce přivedla na svět další princeznu do party. Ve čtvrtek večeře s Péťou, protože v neděli máme první rok od svatby (neskutečně to uteklo a byl to parádní rok). Šli jsme do Sia restaurant, kde jsme večeřeli v den zasnoubení. Tentokrát jsem si to užila mnohem víc a jídlo bylo výtečné. Péťa byl darovat krev a něco mu pak večer bohužel nesedlo. Měl dost krušnou noc. Moc jsme toho nenaspali. Dokoupila jsem všechny věci pro miminko a do porodnice, takže jsem konečně klidnější. Zvládla jsem uklidit v ložnici, vyklidit mrazák a připravit další články na blog. Myslím, že většinu věcí, bych mohla mít hotovou na konci příštího týdne. Znovu jsem si na rok předplatila Calm a každé ráno probouzím lymfu. Bolest prstů na rukou a bolavé nohy jsou teď peklo. Dočetla jsem krásnou knížku Slunce je také hvězda a pustila jsem se do velmi zajímavého italského románu Umění radosti. Víkend trávíme celkem v poklidu doma. Zítra řecký oběd a návštěva Míli, který někoho jede učit na nové ukulele. Já bych ráda dokončila fotoalbum (zbývá mi posledních pár měsíců) a pročetla se až k neděli. Jaké máte plány vy? 

► Na blogu vyšel článek s tipy z naší dovolené a protože máme v neděli rok od svatby, můžete si připomenout svatební články