domácí granola k snídani

Poslední dny se máme moc dobře. Vlastně jsem příjemně překvapená, že nás to 24/7 soužití nijak nepoznamenalo a nechceme se zabít (hahaha). Docela dobrá zkouška před svatbou tohle. Mimochodem od zítra už je to za 3 měsíce! Jak se máte vy? Jak si užíváte pěkného počasí? 

Velikonoce jsme strávili v Kutné Hoře a bylo to moc prima. Péťa vyhrál docela slušný příspěvek na wellness a když už jsme byli v jeho objednávání (pojedeme do Adršpachu), rovnou jsme si zarezervovali svatební cestu. Co vám budu povídat, vzhledem k situaci to není moje vysněná svatební cesta, ale co se dá dělat. Žádné moře, písek, cikády a tak. Jedeme do vytuněné maringotky poblíž Humpolce. Všichni komu jsme to řekli, se upřímně smáli. I tak se moc těším, je fajn mít něco před sebou. Příští týden dorazí taky stan, což značí další pěkný výlet (na ten teda nevím zatím, jak moc se těším). Pořád hraju Harryho Pottera (už jsem ve 2. ročníku). Během dvou dnů jsem přečetla knížku The Upside of Being Down od Jen Gotch a jestli vám to angličtina dovoluje, tak vřele doporučuju. Zase jsme si udělali herní večer přes internet. Tentokrát jsme hráli Světový film. Kíťa chudák dostávala ty nejtěžší otázky a vlastně bylo docela dobrý hrát to takhle bezkontaktně, protože naším směrem lítalo dost kartiček (hahaha). Péťa si chodí na hřiště se svým novým basketbalovým míčem, 3x týdně běhá, já každý den cvičím jógu. Máme už docela zaběhlý systém. Konečně jsem se odhodlala, že koupím to nové křeslo do obýváku a Ikea nerozváží (plná kapacita prý) – ach jo. Přestávám mít nápady, co vařit, tak jsem si lístečkama označila recepty v kuchařkách a vytáhla svůj sešit s receptama. Konečně na ně dojde. Vaříte? Baví vás to pořád? My si minimálně jednou týdně nějaké jídlo kupujeme (nejčastěji u Hostivarského okénka). Co vás poslední dobou nejvíc těší? 

Viděli jsme:

► Na blogu tento týden přistál článek o tom, jaké to bylo meditovat měsíc v kuse a taky si můžete zkusit udělat domácí granolu.