kindle, snídaně a květiny

Rozepsáno ve čtvrtek a uveřejněno v sobotu večer. I to se stává.

Tenhle týden se u nás doma nese na vlně nachlazení. Takže hodně zázvorového čaje, teplo, esenciální oleje a poslední dva díly Příběhu hraček. Ten poslední byl i po tolika letech stejně dobrý jako ty předchozí. Na konci jsem byla dokonce dojatá. Jak se máte vy první listopadový týden?

V pátek jsme kolaudovali na Stodůlkách a bylo to moc prima (pro některé bručouny trochu míň). V sobotu jsem pořádala první plánovací swap a jsem ráda, že se to nakonec vyvedlo mnohem líp než jsem čekala. Tolik sešitů, lepíků a samolepek jsem pohromadě dlouho neviděla. Bylo moc fajn se s lidmi, které člověk vídá jen na facebooku a instagramu vidět i tváří v tvář. Z oslavy “30” se vyklubala oslava “29” a zvládli jsme to i s procházkou přes Kampu. V neděli jsme Péťu zapojili do naší každoroční rodinné tradice a vzali jsme ho na Uhříněvskou pouť. Dostala jsem perníkové srdce i vystřelenou růži a Péťa se projel s tátou na labutích, tak jak si přál. A babi nám jako každý rok připravila koláče ♡. Večer jsme pak odstartovali můj oblíbený Harry Potterovský maraton! Péťa až na první díl žádný film ze série neviděl, takže se teď o víkendech má na co těšit. Z Metrostavu nám přišli opravit dveře, takže teď nemusíme několikrát denně třískat dveřma a otřásat tak celým barákem (hurá). Začala jsem číst knihu George Harrison: Za zamčenými dveřmi a žiju teď érou Beatles. Konečně jsem se naladila na druhou řadu Sedmilhářek a využila toho, že má teď v týdnu Péťa hodně služebních cest. Zbývají mi ještě tři díly a budu mít dokoukáno. Po dvou měsících jsme zase nechali vyvolat fotky z foťáku. Nejlepší chvíle, když ten pytlík otevíráme a těšíme, co jsme to všechno vlastně fotili. Zvládli jsme také návštěvu vánoční Ikei (tentokrát ve skvělé náladě). Konečně budeme mít stůl, kam se nás vejde víc! Tím pádem je k mání ten pro čtyři (nesháníte někdo dřevěný stůl?). Dokonce jsme domů zvládli dovést i papírové krabice, které jsme minule po zaplacení zapomněli u kasy (hahaha). Dostala jsem od kolegyně v práci vytuněný kvásek a rozhodla jsem se poprvé upéct kváskový chleba. Studovala jsem blog u Maškrtnice a první chleba jsem se rozhodla upéct podle receptu pana Cuketky. Byla jsem z toho docela nesvá, všechno okolo toho kvásku mi přijde takový nějaký složitý. Nicméně rozhodla jsem se to zkusit a dneska odpoledne jsem z trouby vytáhla velmi ucházející bochník. Tak uvidíme jestli to nebyla jen náhoda. Do Prahy přijela na skok Karlovarská část rodiny, tak jsme je vzali do H2 a bylo to tam skvělý dneska. Druhý díl Harryho Pottera a teď večer Bruce Willis a Smrtonosná past 2. Máme se to pěkně. Zítra nás čeká svatební korzování. Jak se máte? Jak se máte? 

► Tenhle týden jsem se s vámi podělila o své podzimní radosti a jestli vás podzim zatím moc netěší, tak mrkněte na článek o tom, jak s tím zatočit.