Plánovací swap Praha

Když jsem si začátkem roku vytvářela seznam nových věcí, které zkusím a které mě měly dostat z mé komfortní zóny, zapsala jsem tam mimo jiné také to, že uspořádám nějaký plánovací sraz. Už to skoro vypadalo, že tenhle úkol si neodškrtnu. Nakonec mě ale napadlá spásná myšlenka. A tak vás chci tuto sobotu pozvat na jednu prima akci.

Swapování teď frčí o sto šest a vzhledem k tomu, že každá plánovačka má doma nepřeberné množství nevyužitých věcí, jsem se rozhodla, že uspořádám plánovací swap, kde si tyhle radůstky budeme moct povyměňovat. Sama už mám u stolu připravenou slušnou hromádku a těším se, že věci najdou nového majitele.

Pokud vás tahle myšlenka zaujala, budu se na vás těšit v:

Monolok Café 
Moravská 18, Praha 2
mezi 15-17 hodinou

Přineste samolepky, sešity, notýsky, psací potřeby, lepíky, diáře, věci do diáře či jakékoliv jiné papírenské zboží, které vám doma leží ladem a pojďte ho vyměnit za něco jiného, co vás na první pohled okouzlí. Budeme se tam na vás s Martinou těšit a snad tohle první swapovací kolo bude mít úspěch.

Celá akce mi přijde jako fajn způsob vystoupit zpoza počítačů a telefonů a setkat se nad touhle naší zálibou i v tváří tvář.

Co vy na to? Dorazíte? 

Štítky: