fotokniha od Saal Digital

Hledáte vánoční dárek a přemýšlíte nad fotoknihou? Hledáte kvalitu? V tom případě se mrkněte na Saal Digital.

Blíží se Vánoce, a tak je každý tip na dárek ceněn zlatem. Ten opravdový boom fotoknih, fotokalendářů či fotopovlečení už je asi za námi, ale stále se jedná o skvělý dárek pod stromeček především pro starší členy rodiny či ty, kteří mají rádi ten pocit, když vezmou vzpomínky do svých rukou.

S klidným srdcem vám mohu doporučit výrobky od firmy Saal Digital. Já si chtěl nejprve vyrobit velkou knihu s velkým množstvím fotek tohoto roku, nakonec mě ale časový pres a upřímně, trochu i lenost donutila vybrat jen pár fotek. Zaplať Pánbůh i na toto zmíněná firma myslí. Pokud se jedná o fotoknihy máte na výběr z nepřeberného množství druhů. Od sešitu s kroužkovou vazbou, po klasickou knihu, fotoknihu s extra tvrdými stránkami až po profesionální řadu. Vše samozřejmě záleží na vašich preferencích a rozpočtu.

Já si vybral fotoknihu XT, tedy s extra tvrdými stránkami. Fotografie jsou v tomto případě natištěné na silném kartónu s gramáží 600 g/m². A je to opravdu znát. Každému, komu jsme ji zatím ukázali si toho hned všimnul a uznal kvalitu. V případě podobného výběru si můžete zvolit formát knihy od 19 x 19cm do 42 x 28cm. Já šel po prvním formátu, protože mám rád čtverec a kniha se vejde do každého batůžku na cesty. V přehledné aplikaci, která se dá stáhnout jak na Windows, tak na MAC si můžete po výběru hrát s editací všeho možného i nemožného. Já si například připlatil vzhled s imitací dřeva břidlice za 385kč, ale vybírat si můžete i počet stran, druh tisku, vatování titulní strany a tak dále. Záleží jen na vaší představivosti a velikosti peněženky. Já si tak hrál, až jsem se za 10 stránkovou knihu dostal na 1155 Kč bez dopravy.

Když se vrátím ke svému nedostatku času a opravdu drobné lenosti, je i v tomto program od Saal Digital chápavý a přátelský. Navolil jsem vybraný vzhled, vybral fotky z adresáře a vše nechal na automat. Pak stačilo jen pár drobných zásahů, čistě estetických, a vše bylo do pár minut hotové k mé spokojenosti. Navíc, jednalo se většinou o fotografie z mobilu a upřímně, není to poznat. Pokud bych se k tomu nepřiznal, nikdo by to nepoznal, a to myslím jak vzhled, tak i kvalitu fotografií. S čistý srdcem letitého fotografa (jako zkušenostmi, věkem ne) mohu výrobek od Saal Digital doporučit. Může za to kvalita, rychlost dodání a především aplikace na výrobu fotoknih. Sám jsem jich dělal mnoho a u dalších jsem radil a vždy vše padalo a nervy pracovaly. Tady šlo vše napoprvé. Pokud tedy chcete kvalitu, za kterou si ale lehce připlatíte (pokud srovnáváte s různými například drogistickými firmami), tak neváhejte. Jo a pozor, do konce listopadu jsou tam dost velký slevy.

S kódem FB734-EXP můžete na své fotoknize ušetřit (Kupón na Vaší fotoknihu v hodnotě 450 Kč. Minimální hodnota objednávky 749 Kč. Náklady na dopravu nejsou zahrnuty. Nelze kombinovat s jinými akcemi nebo kupóny. Lze použít jen jednou na jednu domácnost. Akce platí do 30. 11. 2019.)

 

* Článek sponzoruje firma Saal Digital, která nabízí fotoprodukty ve vysoké kvalitě. Děkuju, že podporujete značky/firmy, které podporují Wish. Hope. Life.

Štítky: