Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Zašeptáno

Leden

leden a uzdravování

V létě jsem napsala článek o srpnu svém nejoblíbenějším měsíci. O měsíci, kdy se mi děje všechno dobré a který mám už od dětství úplně nejraději. Kdybych si měla naopak vybrat ten nejmíň oblíbený měsíc, tak to jistě bude leden a to i přesto, že je to měsíc, kdy mám narozeniny.

Někdy od půlky prosince loňského roku jsem počítala dny do konce roku. Strašně jsem se těšila na to, až bude 2018 oficiálně ukončen a za mnou. Věřím na tyhle nové začátky a taky “oficiální” konce a přelomová data. Většinou to celkem funguje a po narozeninách jde všechno zase spíš k lepšímu. Letos na mě ten přelom roku měl poměrně velký účinek. Opravdu jsem měla pocit, že všechno to pitomé nechávám za sebou a začínám od nuly. Znovu a lépe. Cítila jsem se o 100% líp než v prosinci.

A pak se leden rozjel na plné obrátky a ono nic nezačalo být duhový a krásný.

Dneska jsem si celý den úplně na maximum užívala sluníčko a uvědomila jsem si, jak velký vliv má světlo na mojí náladu. Poslední týdny mě leden, zima a šero ubíjely. A někdy taky lidi kolem mě. Číča v kleci říká, že všechno je to v hlavě a věřte mi, že z týhle věty se v podstatě stala moje mantra. Někdy to ale zkrátka nestačí. Někdy je to totiž větší než vy.

A tak díky za videohovory se šťastnými zprávami, hudbu, slunečná dopoledne, příběhy v knihách, ovocné šťávy od Goodloku a deníky, kam se dá všechno napsat. 

Leden je za mnou.

 

Fotka od Pimfeels.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

1 Comment

  • Reply Verča ze Ztracena v Praze

    Pro mě byl leden celkem ok. Poměrně dost věcí mě i zaujalo, takže to je plus:D. Světlo už mi taky chybí, hlavně světlo po paté hodině. Já ani skoro nejsem schopná někam jít odpoledne, když vím, že zase bude tma!

    Doufám, že se aspoň únor užiješ víc a vše se v dobré obrátí:)!

    Verča ze Ztracena v Praze

    01/02/2019 at 16:36
  • Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..