srpen

Máte svůj oblíbený měsíc nebo den v roce, kdy se vám daří a kdy se staly všechny zásadní události ve vašem životě? Pro mě to byl vždycky srpen. Srpen miluju. Těším se na něj celý rok. V srpnu se děje všechno dobré. Srpen přináší víc radosti než ostatní měsíce. V srpnu bych se jednou chtěla vdávat, v srpnu je super jezdit na dovolenou. Nejlepší letní měsíc. A navíc – osmička je moje oblíbené číslo.  Co víc si přát?

Dneska si trochu zavzpomínám a uložím si tu věci, které se staly v průběhu časů 8. srpna. Bavte se a smějte se mnou.

8. 8. 2002 – Živohošť. M. mě seznamuje s Oshem a půjčuje mi knížku, která se k němu shodou různých okolností zpátky už nikdy nedostane. Miluju písničku Underneath your clothes od Shakiry.
8. 8. 2003 – jsem se sešla s M. a poprvé v životě jsem byla na Hůrce v parku. Bylo to jediné období, kdy jsme byli spolu, oba doopravdy zamilovaní a prostě si ten den užili jak to v tomhle věku nejlíp jde. Úryvek z deníku: Byl to takový park s rybníčkem a bílými mosty, jak z pohádky. Jak to člověk všechno vidí krásně,když je zamilovanej, co?
8. 8. 2008 – jsem se vrátila po poměrně šíleném týdnu ze Živohoště domů. Odpoledne mi zavolal brácha a chtěl, abych s ním na Živohošť jela zpátky. Já řekla jo. A poznala jsem K. Byli jsme na golfáči, na diskotéce. První jiskra přeskočila. Tady to všechno začalo.
8. 8. 2009 – jsem byla v Domoušicích na chatě. K. byl po operaci kolena a nechával se všema obskakovat. Chtěli jsme ho zabít celá rodina.
8. 8. 2010 – jsem část dne opět byla v Domoušicích na chatě. Byla to ale neděle, takže jsme se vrátili domů. Zajela jsem do Ikei, prohlídla si přestavbu bytu u K. rodičů, jela domů metrem a pak se koukala na Sex ve městě (poprvé).
8. 8. 2011 – jsem dopoledne vypracovávala otázky z psychologie na svůj druhý pokus ke státnicím. Přišla mi skvělá sukýnka z Fleru, po které jsem toužila asi rok a kterou jsem si pak o pár dní později vzala na svatbu T. a L.
8. 8. 2012 – už měsíc pracuju na plný úvazek a konečně se srovnávám s novým životním rytmem (v Rytmusu). Jsem trochu smutná, protože nemám žádnou dovolenou a poprvé taky žádné prázdniny.
8. 8. 2013 – balím na druhou dovolenou v Tunisu a vůbec netuším, že mi tam ukradnou a pak zase vrátí můj milovaný iphone. (to říkám, že v srpnu mám prostě štěstí)
8. 8. 2014 – začínám svůj malý projekt #100happydays a těším se na 1. Kryštof Kemp. Vzpomínám na léto, když mi bylo 10 – procházky s Ketynou, Sítou a Natalií Oreiro v uších. (dodnes je to pro mě trošku takový synonymum pro srpen a pro léto).
8. 8. 2015 – do naší nejlepší party na světě, která je jako rodina přibyl nový člen – Tarinka, nejlepší pes na světě. Trávíme s ní celý týden a vytváříme si pouto na celý život.
8. 8. 2016 – čtu Big Sur a počítám dny do odjezdu do Ameriky. Poslední měsíc přede mnou.
8. 8. 2017 – trávím dovolenou u L., tentokrát už je s námi i pan Sam. Výletíme do Kralup, procházka do Nelahozevsi, vlak, opékání buřtů a večer film s klukama.
8. 8. 2018 – zase trávím dovolenou u L. Nicméně na skok se vracím do Prahy. Mám dneska sraz s holkama ze střední, protože se na nás zase jednou přijela podívat naše Kája, která žije v Austrálii. Parlor Café, Grils Karlín a Café Frida. Prima večer s holkama.

V srpnu se toho děje vždycky hodně. V srpnu jsem ztratila panenství. V srpnu jsem začala chodit s K. V srpnu jsem poznala většinu svých nynějších dobrých přátel. Díky srpne, že nikdy nezklameš.