Láska ke knihám

Knihy

Láska k papíru

Diáře

Naše zážitky a tipy z cesty

USA

Časosběr

Nejlepší měsíc v roce

srpen

Máte svůj oblíbený měsíc nebo den v roce, kdy se vám daří a kdy se staly všechny zásadní události ve vašem životě? Pro mě to byl vždycky srpen. Srpen miluju. Těším se na něj celý rok. V srpnu se děje všechno dobré. Srpen přináší víc radosti než ostatní měsíce. V srpnu bych se jednou chtěla vdávat, v srpnu je super jezdit na dovolenou. Nejlepší letní měsíc. A navíc – osmička je moje oblíbené číslo.  Co víc si přát?

Dneska si trochu zavzpomínám a uložím si tu věci, které se staly v průběhu časů 8. srpna. Bavte se a smějte se mnou.

8. 8. 2002 – Živohošť. M. mě seznamuje s Oshem a půjčuje mi knížku, která se k němu shodou různých okolností zpátky už nikdy nedostane. Miluju písničku Underneath your clothes od Shakiry.
8. 8. 2003 – jsem se sešla s M. a poprvé v životě jsem byla na Hůrce v parku. Bylo to jediné období, kdy jsme byli spolu, oba doopravdy zamilovaní a prostě si ten den užili jak to v tomhle věku nejlíp jde. Úryvek z deníku: Byl to takový park s rybníčkem a bílými mosty, jak z pohádky. Jak to člověk všechno vidí krásně,když je zamilovanej, co?
8. 8. 2008 – jsem se vrátila po poměrně šíleném týdnu ze Živohoště domů. Odpoledne mi zavolal brácha a chtěl, abych s ním na Živohošť jela zpátky. Já řekla jo. A poznala jsem K. Byli jsme na golfáči, na diskotéce. První jiskra přeskočila. Tady to všechno začalo.
8. 8. 2009 – jsem byla v Domoušicích na chatě. K. byl po operaci kolena a nechával se všema obskakovat. Chtěli jsme ho zabít celá rodina.
8. 8. 2010 – jsem část dne opět byla v Domoušicích na chatě. Byla to ale neděle, takže jsme se vrátili domů. Zajela jsem do Ikei, prohlídla si přestavbu bytu u K. rodičů, jela domů metrem a pak se koukala na Sex ve městě (poprvé).
8. 8. 2011 – jsem dopoledne vypracovávala otázky z psychologie na svůj druhý pokus ke státnicím. Přišla mi skvělá sukýnka z Fleru, po které jsem toužila asi rok a kterou jsem si pak o pár dní později vzala na svatbu T. a L.
8. 8. 2012 – už měsíc pracuju na plný úvazek a konečně se srovnávám s novým životním rytmem (v Rytmusu). Jsem trochu smutná, protože nemám žádnou dovolenou a poprvé taky žádné prázdniny.
8. 8. 2013 – balím na druhou dovolenou v Tunisu a vůbec netuším, že mi tam ukradnou a pak zase vrátí můj milovaný iphone. (to říkám, že v srpnu mám prostě štěstí)
8. 8. 2014 – začínám svůj malý projekt #100happydays a těším se na 1. Kryštof Kemp. Vzpomínám na léto, když mi bylo 10 – procházky s Ketynou, Sítou a Natalií Oreiro v uších. (dodnes je to pro mě trošku takový synonymum pro srpen a pro léto).
8. 8. 2015 – do naší nejlepší party na světě, která je jako rodina přibyl nový člen – Tarinka, nejlepší pes na světě. Trávíme s ní celý týden a vytváříme si pouto na celý život.
8. 8. 2016 – čtu Big Sur a počítám dny do odjezdu do Ameriky. Poslední měsíc přede mnou.
8. 8. 2017 – trávím dovolenou u L., tentokrát už je s námi i pan Sam. Výletíme do Kralup, procházka do Nelahozevsi, vlak, opékání buřtů a večer film s klukama.
8. 8. 2018 – zase trávím dovolenou u L. Nicméně na skok se vracím do Prahy. Mám dneska sraz s holkama ze střední, protože se na nás zase jednou přijela podívat naše Kája, která žije v Austrálii. Parlor Café, Grils Karlín a Café Frida. Prima večer s holkama.

V srpnu se toho děje vždycky hodně. V srpnu jsem ztratila panenství. V srpnu jsem začala chodit s K. V srpnu jsem poznala většinu svých nynějších dobrých přátel. Díky srpne, že nikdy nezklameš.
Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

Nechte mi tu komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.