Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

pokojová květina

Únor je tady! To znamená, že za 28 dní už je březen. Necítíte se hned líp? Některý týdny jsou na komunikaci s lidma náročnější než jiný. Tenhle řadím určitě do těch náročnějších. A to jsem ani nemusela moc mluvit. Na některý věci vám prostě dojdou slova.

Minulý víkend jsem byla s Barčou neplánovaně na Svatebním cirkusu a kochala se všema těma šatama, dortíkama (ear grey cupcake s citronovou polevou ❥), dekoracema a prstýnkama (ach). V neděli jsme si pak společně i s Léňou, Terkou a Ellinkou užili boží snídani u Tvojí mámy a probraly všechny horké novinky (a některé byly opravdu horké). V úterý mě čekalo další rande naslepo. Mám takový tušení, že vám o randění ve třiceti letos napíšu nějaký článek (hahaha). Nebylo to vůbec zlý, ale jisté indície napovídaly, že to nebude to pravé ořechové. Dočetla jsem Pražské jaro a vrhla se na novou knihu od Jodi Picoult Prostá pravda. Musím teď zase dohnat Knihář. Shlédla jsem konečně nejnovější verzi filmu A star is born (teď už mi zbývá jen ta s Judy Garland z roku 1954). Včera jsem měla jeden krásný videohovor z Kanady ♡. A dneska máme klasický Rytmusí novoroční večírek. Leden je konečně za námi. Venku přibývá světla. Zase si píšu do deníku radosti. A každý týden používám rtěnku.

Jak se máte vy? Jaký byl váš leden? 

Fotka od Online Babyplants

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

3 komentáře

 • Reply Dany Čuks

  Ako sa ti páčil film a star is born? Mne sa veľmi nepáčil aj keď všade na neho počujem samú chválu. Nejak nenaplnil moje očakávania keď som o ňom toľko počula. Musela som ho dopozerať na 3x.
  Lampu nahrádzajúcu denné svetlo nemám a ani som o nej nepočula 😀
  Pekný blog 🙂
  http://www.danycuks.com

  02/02/2019 at 20:01
  • Reply Michelle

   Mě se do toho filmu vlastně moc nechtělo, takže jsem pak byla příjemně překvapená. Nicméně díky tomu, že jsem viděla ty starší verze už jsem dopředu znala příběh a věděla jsem, co se bude dít. Nad tím jsem světlem jsem začala přemýšlet právě teď kvůli jeho nedostatku a že mě to v zimě trochu ubíjí. A děkuju za chválu 🙂

   02/02/2019 at 20:24
 • Reply sarushef

  Mě teda Star Is Born hrozně zklamalo 🙁 Ale jinak supr tipy 🙂
  Sarushef blog

  05/02/2019 at 11:32
 • Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..