domácí kváskový chléb

To časování pátečních tipů se mi poslední týdny moc nedaří. Ale zas musíte uznat, že je nakonec vždycky vydám. Před chvilkou jsem uklidila skříň, dopekla druhý domácí chleba, udělala oběd a teď tu na křesle pozoruju Péťu, jak staví nový rozkládací stůl z Ikei. Jaký máte víkend vy?

Tenhle týden jsem dolaďovala vánoční dárky a mám ze sebe radost, protože mám víc než polovinu dárků zařízenou. Největší práci mi teď zaberou DIY dárky a ty stejně budu dělat až během prosince. Bavil by vás článek s tipy na takové dárky? Úterý bylo náročné. V mnoha ohledech. A večer pak začal padat sníh. První letošní. A já miluju den prvního sněhu. Udělalo mi to radost. Celý týden poslouchám svůj vánoční playlist (a podcasty), takže jsem ve středu Péťu ukecala na nového animovaného Grinche. A bylo to ještě lepší než jsem čekala. Jestli jste tenhle film loni propásli, tak letos o Vánocích ho přidejte na seznam. Po dlouhé době jsem vyrazila na nákupy a pořídila jsem si dvoje nové džíny (hurá). Nákup kalhot mi nikdy moc nešel. O to větší radost jsem měla. Zadařilo se v Zaře, kdybyste taky nějaké sháněli. A pokud sháníte nějakou hodně bizarní vánoční výzdobu, vyrazte do Hornbachu. Dneska jsme se tam hodně bavili. Taky jsem se viděla s Kíťou, poprvé od svatby. Chtěly jsme na kafe a nakonec jsme skončily na svařáku. Probraly jsme svatební věci a těšíme se za dva týdny na vyrábění adventních věnců. Zbývá mi poslední díl Sedmilhářek! Dneska 3. díl Harryho Pottera ♡. Zítra se chystáme na Korzo Národní. Jaký byl pro vás tenhle listopadový týden?

  • Moje kamarádka Terka letos zase vyrábí ty nejkrásnější adventní věnce.
  • Eshop Koreki (s korejskou kosmetikou) končí a tak mají na všechno 20% slevu s kódem VANOCE2019. Ideál i jako dárek si myslím.
  • Upeč si: koláč z podmáslí. Já ho plánuju ve středu na véču pro kamarády.
  • Tohle vánoční tričko! Ach.
  • Jediná dobrá věc od České pošty -> aplikace Pohlednice online.

► tenhle týden jste si mohli přečíst článek od Péti na téma fotokniha a jestli sháníte nějaké další dárky pro muže, mrkněte sem.