Zátiší se šeříkem

Začala jsem v pátek odpoledne. Pokračovala v neděli ráno. A dokončuju dneska. Tyhle “páteční” tipy mi trvalo napsat nejdýl na světě.

Venku je to trochu blázinec – poslední dobou mi stačí sledovat meme od TMBK a jsem naprosto v obraze. Nicméně my se máme stále fajn a těšíme se na příští týden (teď už teda tenhle týden).

Minulý víkend jsme vyrazili na Živohošť. V kempu tam máme rodinný karavan s chatkou. Péťu jsme tam vzali poprvé. Vůbec jsem nečekala, že ho to tam tolik uchvátí. Bylo fajn se tam po letech zase podívat (poslední prázdniny mi to nějak nevycházelo). Další grilování a procházky. V neděli jsme lenošili s knížkou a čajem. V týdnu jsme vyrazili do centra – vyřídit nějaké pochůzky a nachodit nějaké kroky. Je to tam teď takové klidné a tiché, i když už venku chodí mnohem víc lidí než před pár týdny. Péťa se konečně dočkal a přijel mu Míla, aby si spolu mohli zaházet na koš. Den jsme zakončili hraním Monopol. Nejstarší hra, kterou doma mám. Pořád sledujeme Modern Family (už jsme ve 4. sérii) a já pořád vařím podle Half Baked Harvest ♥. Konečně se mi podařilo vyklidit skříň a vytřídit spoustu věcí – i ty, které jsem si schovávala několik let. Miluju teď ten pohled do skříně. Teď je na řadě poslední věc – komora. A do toho se mi chce ještě míň než do tý skříně. Ve středu jsme vyrazili na farmářský trh, co tu máme. Krom zeleniny a vajíček jsem konečně dokoupila zbytek bylinek. Terasa, co se týče výsadby je hotová. Péťa mě prosil ať vám tady zmíním Curry kečup (hahaha), že je to nejlepší věc, kterou si můžete do své spíže pořídit. Jako jo no – jíme ho teď ke všemu. Buď mrkněte do nejbližší Normy (kdo by to byl řekl, že tu budou jednou dělat reklamu Normě) a nebo pod odkazem. Jeho druhý tip se týká Oldies rádia, hrají tam nejlepší písničky. V sobotu jsme si udělali, navzdory ne úplně teplému počasí, procházku kolem Hostivařské přehrady. Odpoledne jsem pak vytáhla konečně bullet journal a krom přípravy diáře, jsem se taky vrhla na svatební to do listy. Máme, co dělat. Uff. V neděli jsme vytáhli rodinu poprvé od karantény na výlet. Jeli jsme se projít na Konopiště. Babička byla nejšťastnější na světě. Bylo to moc fajn. Den (a vlastně i týden) jsem zakončila vanou se solí a dalším dílem Queer Eye. Tenhle týden nás čeká cesta do Varů na prodloužený víkend. Chystáme se taky do Nejdku na matriku. Dneska dorazí stan a jógamatka. Ve středu si vyzvedáváme křeslo! Tenhle týden bude super. Jak se máte vy? 

  • Tvor z hor. Krásný dvěřený nábytek. Já se zamilovala do konferenčního stolku.
  • CBD MD dorazilo i do Čech. Tak se možná konečně odhodlám něco vyzkoušet.
  • Znáte Melonberry? Můžete si u nich koupit balíček Ušij si sám a ušít si braletku na míru. Prima nápad.
  • Krekry z kvásku. Musím zkusit.
  • Dneska v Praze začíná autokino! My už máme koupené lístky.

Viděli jsme:

► Na blogu si můžete přečíst článek o tipech na zvelebování bytu a v pátek budu losovat vítěze dubnové #clipbookvyzva a taky vyjde nový úkol.