Nebudu si vymýšlet. Co se týče tréninku č. 13 – mám dost zamlženo. Jsem si jistá, že jsme dělali něco na strojích, ale víc nevím. Ano, měla bych si psát poznámky nebo psát příspěvky hned. Nicméně byl to týden, kdy jsem byla jen na jednom tréninku, protože mi nebylo dobře a tělo si asi řeklo o pauzu.

 

Tenhle týden mě tedy v úterý čekal trénink č. 14. Začala jsem cvičením na strojích na záda. Poté jsem se přesunula do funkční zóny a poprvé jsem cvičila s kettlebellem. Měl osm kilo, menší se nedělá. Dělala jsem s ním dva cviky – jeden se jmenoval swing/švihy (to jsem pochytila :-D) a ten druhý název nevím, ale zvedala jsem kettlebell široce k prsům. Věřte, že další dva dny jsem to hodně cítila.
Po tomhle následoval “žebříček”, který se určitě nezařadil mezi mé oblíbené. Položí se to na zem a v tom různě poskakujete a běháte. Nejhorší pak bylo lézt na tom na všech čtyřech do strany. Nakonec ještě cviky na břicho. Dneska jsem byla velmi zadýchaná! 😀
V pátek trénink č. 15. Zopakovala jsem stroje na záda a dělala jsem přítahy s činkama jednoruč k pasu. S šestikilovýma činkama!!! a poslední sérii dokonce osmikilovýma (8 kg)!! Pak opět funkční zóna. Dva cviky na ruce (bicáky a tricáky) na TRX. Tentokrát také výskoky do dřepu na bednu (č. 2), které jsem od prvního tréninku dělala poprvé (už to nebylo tak hrozné). To jsem střídala s cviky na nohy – takovým kmitáním s nataženou nohou (to byste museli vidět). Cvik vypadá celkem easy, ale bolí to slušně. Konec tréninku jsem zase dělala břicho a novou výdrž na boku. Těžké těžké, zvládla jsem obrázek č. 1 (a rozhodně to nebylo zrovna easy pro mě) a měla bych se dopracovat k obrázku č. 2, což jsem zatím absolutně nedávala.
Zdroj: Ona iDnes
 
V lecčem cítím zlepšení. Všechny tréninky mi teď přijdou náročné (což neznamená vůbec nic negativního). Vůbec už mi nepřipadá divné chodit do fitka a cvičit před ostatníma. Batoh už si ráno balím zcela automaticky. Kdo by to byl řekl.