knížka a snídaně

Tohle byl docela prima týden, že? Do začátku března zbývá pár dní. Měla jsem skvělý čtecí týden. Dost jsem toho nachodila a 2x jsem zvládla i jógu. Akorát se mi tenhle týden hodně stýskalo. Asi, že jsme překročili takový malý milník jednoho roku od seznámení. Jak jste se měli vy?

Vzhledem k tomu, že jsme v pátek trochu neplánovaně skončili na pivu s Mílou, se mi v sobotu absolutně nepodařilo pečení chleba a poprvé celý bochník skončil v koši. Nejenže hrozně vypadal, ale i chutnal. Abych si zvedla náladu, upekla jsem v pondělí aspoň bílý chleba z droždí a ten se povedl moc. Začala jsem oživovat svůj kvásek a s radostí jsem ho zas vypiplala do super formy. Tak to tenhle víkend s pečením bude zas lepší snad. Jedním dechem jsem v týdnu přečetla knihu Dám ti slunce. Naprosto mě ta kniha uchvátila. To už se mi dlouho nestalo. Hned po ní jsem se pustila do autobiografie Klikař od Michaela J. Foxe, kterého mám strašně ráda. A je to ještě lepší než jsem čekala. V úterý jsem v práci pořádala každoroční charitativní bazar, ale letos to bylo docela fiasko. Asi budu muset vymyslet nový typ podobné akce. Ve farmářské bedýnce jsem měla minulý týden žampiony. Houby moc nejím, ale bylo mi líto je nevyužít a tak jsem na Pinterestu našla recept na masové koule s omáčkou a bramborovou kaší. Trochu risk, ale bylo to výtečné. Po x dnech jsem se podívala na zprávy a překvapilo mě, jak se situace kolem koronaviru vyhrotila a zase se mi potvrdilo, jak jsou média velmi mocná. Chystám se uklidit zimní výzdobu (hurá) a začala jsem plánovat svatební cestu ♥. Včera jsem byla pracovně v archívu Národní knihovny a umírala jsem blahem (7,5 milionu svazků – chápete to?). V Crashily jsem ulovila boží svetr a minulý týden šaty. Nejlepší sekáč na světě! Dneska nás čeká pár pochůzek a knihovna, zítra nějaký malý výlet a v neděli oběd u našich. Co váš víkend? 

► V pondělí uběhl rok od mého seznámení s Péťou a tak jsem o tom napsala pár slov a pokud vás tenhle typ článků baví, tak se mrkněte do sekce Zašeptáno.