Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Doporučuju

Vánoční playlist

chai latté a sníh

Dneska jen krátce. Na hudební vánoční vlně. Vánoční písničky u nás doma zní už od konce listopadu (občas možná i trochu dřív). Během dělání vánoční výzdoby, pečení cukroví, zdobení stromečku nebo třeba jen tak při víkendové snídani. V prosinci mi na Spotify běží v podstatě nonstop jeden jediný playlist. V kombinaci s hořícím krbem, který běží na televizi, je to zaručený recept, jak se vánočně naladit. Nějak mi to k tomuhle období zkrátka sedí.

Letos jsem tenhle  vánoční playlist doplnila o pár nových kousků. Najdete na něm 33 skladeb a společnost vám bude dělat 1 hodinu a 43 minut. Filmové melodie, vánoční klasiky, pár úletů i něco moderního.

Tvoříte na Spotify playlisty? Máte nějaký vánoční? Chybí mi nějaká skvělá vánoční písnička, kterou bych na ten svůj měla přidat? Těsím se na vaše tipy.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

3 Comments

 • Reply Mariana ARI Drobná

  Jé, díky za playlist, ten se bude v příštím týdnu rozhodně hodit. 🙂 Jinak já Spotify normálně nepoužívám, pokud někdo – třeba ty – nehodí něco na blog.

  11/12/2019 at 21:33
  • Reply Michelle

   To mám radost. Fakt? Já hudbu jinak než přes Spotify už neposlouchám :-).

   13/12/2019 at 9:19
   • Reply Mariana ARI Drobná

    Já se spíš spoléhám na náhodný výběr YouTubu 😀 🙂 Tím, že písničky poslouchám výhradně tam, tak už YT ví, co se mi zhruba líbí a to mi pouští. 🙂

    27/12/2019 at 21:24

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..