Dlouho jsem pořádně nic nenapsala a tak tu máme takovou rekapitulaci prvního měsíce nového roku a části února.
Na začátku ledna jsem dlouho přemýšlela než jsem si zapsala svoje nová předsevzetí. Docela se to vyplatilo a zatím se mi celkem daří na nich pracovat. Pravidelně píšu do svého nového “deníku/journalu”, zúčastnila jsem se lednové kitchen challenge na I heart planner a pomalu se dostávám do nějakého pravidelnějšího pohybu. Na co jsem nejvíc pyšná je to, že si hlídám pitný režim a piju minimálně 1,5 l denně (dřív se mi stávalo, že jsem nevypila ani ten půl litr). Snažím se zdravěji a kvalitněji vařit a začátkem ledna jsem taky dost vařila s Florentýnou.

 

Měla jsem narozeniny a strávila jsem je příjemně v skoro jarní den. K. mě přesvědčil ať dám ještě šanci sushi, ale moc mě to nepřesvědčilo. Nesnáším zkrátka tu mořskou řasu!
Konečně máme velkou ledničku s mrazákem (jupíí) a tak teď mrazím o sto šest 😀 a taky mám další díl knihovny a tím pádem víc prostoru a víc možností k nákupu nových přírustků. Díky Jane má knihovna hned i novou výzdobu.
Vyzkoušela jsem Bistro v Delmartu a cítila se jak Alenka v Říši divů (pokud půjdete kolem, dejte mu šanci). Já jsem si nechala namíchat salát a moc jsem si pochutnala.
Už párkrát jsem slyšela, že zmrzlina Ben and Jerry’s je zcela unikátní a tak jsem měla radost, když mi jí K. přinesl domů. Příchuť Cookie Dough mě dost překvapila, protože ve vanilkové zmrzlině (kvalita odpovídá ceně) objevíte opravdové kuličky sušenkového těsta s čokoládou (mňam).
Ségra si koupila před týdnem psa! Koupila si psa. Sedmitýdenní čivavu, kluka. Je boží, je k sežrání a nutně potřebuju taky štěnátko (hahaha).
Ještě pořád je k mání můj starý IPHONE!!! 🙂