Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

hygge

Tenhle týden jsem se utrvdila v tom, že už nikdy nebudu nahlas říkat, že se mi něco daří. Hned druhý den se totiž všechno pokazí (hahaha). Nicméně i přes nějaké nezdary jsem v práci měla vlastně spíš hezký týden, kdy jsem si zase po dlouhé době uvědomila, jak jsem ráda, že dělám práci, kterou dělám. Dočetla jsem zpověď Amy Schumerové a chystám pro vás rezenci. Ta knížka je super! Humbook festival byl pro mě trošku zklamání – měla jsem se podívat, kdo je cílovou skupinou. Tetování jsem si každopádně odnesla a fakt přemýšlím nad tím opravdovým. Co vy a tetování? S Kíťou, co mi za pár týdnů odfrčí na Nový Zéland jsem vyzkoušela Spižírnu 1902 a byla jsem spokojená (fotku s tapetou nemám, bohužel). Jídlo i chai latté bylo fajn. Obsluha moc příjemná. Stále se snažím ulovit nějaké boty na podzim/zimu, ale nejsem vůbec úspěšná (ach jo). Zamilovala jsem se do těch velkých obrázkových vydání Harryho Pottera. V neděli mě čeká Fulghum a listování (jupí). A o víkendu již klasické Čerčany. Jak se máte vy?

Obrázek z Thrift Decor.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

3 Comments

 • Reply Daysy

  Já tetování mám jedno asi rok a půl a jsem z něj nadšená. Už mám roupy na další, mám ho i vymyslené, jen ho nechat nakreslit. 🙂 Ale furt se nemůžu rozhodnout, kam to bude.

  blog Days of Daysy

  13/10/2017 at 13:46
 • Reply Birdie

  Moc děkuji za zmínku, udělalo mi to opravdu velkou radost (jsem ráda, když tipy někomu pomohou! 🙂 )! Každopádně vidím, že Spižírna nakonec u Tebe obstála. Chai latte jsem v menu nějak nenašla, tak asi jsem špatně koukala, protože jinak by to byla jasná volba (i když zatím lepší než ve Styl & Interiér jsem nikde neměla). No a z tetování už jsem “vyrostla”, vím, že by mě okamžitě cokoli omrzelo…

  LifestyleBirdie

  15/10/2017 at 21:05
  • Reply Michelle

   Oni ho tam totiž nemají v tom menu, čekají na tisk nového. Já jsem to viděla někde na facebooku, tak jsem se po tom ptala :-).

   16/10/2017 at 10:14

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..