snídaně v křesle

Ač to byl moc hezký týden, tak se nějak necítím ve své kůži. Přesto jsme stihli přečíst hodně knížek, dát si procházku Prahou i večeři s našima a se ségrou. Jaký máte týden vy?

V pátek jsme zaskočili do Jenu popřát k narozeninám a ochutnala jsem nejlepší laskonku na světě (a to jsem si myslela, že laskonky nemám ráda). Víkend na Živohošti s taťkovou oslavou narozenin byl vydařený. Pro mě teda možná až moc. Detaily vám raději popisovat nebudu, ale velkou část večera si vůbec nepamatuju a to, co jsem slyšela z vyprávění mě moc nepotěšilo. Pamatujete na ten díl HIMYM, kde se mluví o cestě hanby? To jsem si v neděli ráno užívala já. Nicméně bylo grilování, oheň, koupání v přehradě (táta s Péťou jsou blázni!) i první návštěva U Lennona. Asi vás nepřekvapí, že jsem si po dlouhé době užila dvoudenní kocovinu. V pondělí bylo krásně, tak jsme si dali rande na Letné a prošli centrem až na Hlavák. V úterý jsme měli sraz s našima a se ségrou na nové zahrádce, co máme tady na proti. Až na tu zimu to bylo fajn. Péťu ve středu čekal verdikt ohledně zad a od června ho čekají 3x týdně rehabilitace, má se na co těšit. Já jsem musela obejít asi 6 lékáren, než jsem objevila tu, která měla na skladě vakcíny na klíšťovou encefalitidu (nechte se očkovat taky). Včera konečně pedikúra (ách) a procházka pro víno do vinotéky. Dneska totiž jedeme do Čerčan vítat jaro/léto a těšit se z toho, že se zas můžeme normálně vidět. Během dvou dnů jsem přečetla knihu Sundej mi měsíc a teď jsem začtená do další Helle Helle. Povedlo se mi další boží jídlo od Half Baked Harvest. A konečně jsem pochopila, jak na tu háčkovanou misku! Nejdřív jsem ale musela rozmotat nejvíc zašmodrchaný klubko na světě (díky mamko!). Co čeká o víkendu vás? Co čtete? Co sledujete? 

Viděli jsme:

► Tento týden na blogu vyšel článek s tipy na 30 věcí pro lepší pocit a taky se blíží konec květnové #clipbookvyzva, kde můžete vyhrát tuhle parádu.