Pátek třináctého. Můj oblíbený den. A dneska jsme se měli bájově. Rozka sice vstávala v 5:30, ale pak dopoledne spala skoro dvě hodiny a po obědě jsme jeli pro Péťu do práce. Procházka po Letné, pivo v Lokálu, deka ve Stromovce, dobroty na večer z Greek corner, radost ve vlaku a nakonec jedno pivo u Karla. Užili jsme si to moc. Večer plánujeme retro horor Pátek třináctého. Dneska vděčnost největší. Díky! 

Letní počasí je nejlepší na světě. V pondělí jsme byli na procházce v Hostivařském lesoparku a pak pivo s Mockovic v Hostivaru. V úterý plavčo, kde jsem byla jako pozorovatel – když to jde, chodí Péťa. Ve středu rande s holkama a holčičkama na Střelečáku. S Rózkou jsme vyráželi brzo, dopolední spánek proběhl při procházce na Kampě. Potom radosti na dece, zmrzlina a další chození po Praze na odpolední spánek (nachodila jsem mnoho mnoho kroků). Je prima, že mám na tyhle výlety super parťáka. 

Ano, ano, ano – konečně vykukuje první zub. Je to teda celý zvláštní rozvleklý proces, ale první už snad brzo bude za náma. Jak to zvládaly vaše děti? Mám se děsit těch dalších? Jsem zvědavá, jak to půjde s čistěním (hahaha). 

Poctivě sledujeme všechny díly Peče celá země. Technický výzvy nechápu. Zítra finále. Fandila jsem Markétě (ach jo), tak teď teda Lucka. Díváte se? Pečete pak doma? 

Dokončila jsem jedno mini album z kurzu od Adély Vlasákové (to nejjednodušší samozřejmě). Skoro tomu nevěřím, ale povedlo se. Radost veliká. Putovalo mamce ke dni matek. Já jsem k tomu svému prvnímu dostala hlídání a masáž a taky kytičku. Příští rok prý bude snídaně do postele. 

Dočetla jsem Uvolněné rodičovství (a byla to skvělá kniha) a vrhám se na Tajemství vyrovnaných matek. Chystám pak pro vás článek s tipy na knihy o rodičovství, tak se těšte. 

A rychle na tipy, ať to dneska konečně stihnu dopsat a pustit ven. 

  • Tip na další prima podcast Kondice. Jaké rádi posloucháte vy? 
  • Zaujal mě projekt Ebuu. Znáte? Eshop, ale i půjčovna věcí pro maminky a děti. 
  • Přírodní kosmetika Botanicus
  • Na instagramu je super profil Tipy na výlety v Praze detailně. Vřele doporučuju sledovat. 
  • Až budete shánět nějaký originální dárek, mrkněte k The Samesh, jsou tam boží věci. 

► No a za poslední měsíc na blogu vyšlo: březnové a dubnové radosti, recept na rebarborovou bábovku, tip na knihu Rituály šťastné rodiny a pondělní rychlovka o tom, že žijeme.