ráno a snídaně

Poslední lednový den je tady! Hurá! Celý týden tenhle den netrpělivě vyhlížím. Ráno jsem po cestě do práce poslouchala na Spotify svůj Happy playlist na náhodné přehrávání a vybralo mi to hned po sobě tyhle tři písničky: Hurts like heaven, Blank space a Top of the world. Aneb jak velmi snadno shrnout můj život poslední tří let do tří písniček. Přišlo mi to hezký, legrační a nějak se mi trochu ulevilo. Máte taky určitou hudbu spojenou s nějakým životním obdobím?

Novoroční večírek minulý týden se velmi vydařil. Moc jsme se nasmáli, dočkali jsme se panáků, Hříšný tanec proběhl a odcházeli jsme v normální čas. Víkend jsme s Péťou dost proflákali. Blížíme se ke konci 3. série Koruny. V pondělí mi drahý odjel do Varů, takže jsme se ségrou vegetily celý týden doma sami. V úterý jsme šly obhlédnout nový byt, kam se nám Andrejka odstěhuje. Stěhuje se kousíček od nás, takže nedělní divný filmy jí neminou. Po zbytek večera jsme pak vymýšlely, jak jí to tam zvelebíme. Nepotřebujete někdo skříň? Prodáváme prostornou krásnou na míru dělanou PAX z Ikei. Ve středu druhé vybírání svatebních šatů. Tohle zásadní rozhodování mi moc nejde, ale vypadá to, že mám definitivně vybrané ty jedny jediné ♡. Další velký úkol odškrtnut. Podívala jsem se konečně na toho nového Lvího krále a byla jsem příjemně překvapená. Líbí se vám teď ty nové předělávky klasických Disneyovek? A taky jsem konečně viděla The Rutles! Nejvtipnější parodii na dokument o Beatles. Doporučuju, to musíte vidět. Vyšla 2. série Sex education. První díl mě moc nebavil a pak jsem tomu samozřejmě totálně propadla. A teď zase rok pauza. Ach jo! Uvrtala jsem do toho i ségru (hahaha). V rámci volného času a stýskání po mém budoucím muži jsem zase začala plést tu jeho nebelvírskou šálu a taky jsem mu zašila košili, co mi na stole leží asi tak půl roku. Žena roku prostě. Snažím se upéct chleba podle nového receptu od Barunky. Držte mi palce! Konečně jsem se odhodlala a nechala si napsat rehabilitace na záda. Fakt se na to těším. S našima dnes míříme směr Vary a čeká nás víkendová seznamovačka rodičů. Vezu si sebou svoje pandí pítko a konečně taky ochutnám nějaký ty prameny. Máte nějaké speciální plány na víkend? 

► Od pondělí začíná #clipbookvyzva, tak doufám, že se přidáte a taky si můžete připomenout článek o meditaci – myslím, že je teď ideální období na to s ní začít.